SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dlaczego testosteron nie działa?????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 98
1.WIEK: 31
2. WAGA: 102
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps: 45
-klatka: 125
-udo: 63
-talia: 95
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2lata
6. DIETA:
-białko: 60
-węglowodany: 30
-tłuszcz: 10
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: w trakcie pierwszego
8. TRENING: na masę
9. CEL CYKLU: masa , siła
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: w trakcie pierwszego
11. POZIOM BF%: 2,2
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia
13. STAN ZDROWIA: b.dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): raczej średnia
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 150 kg
-martwy ciąg: 210 kg
-przysiad: 160 kg

PYTANIE:
Witam
chciałbym się dowiedzieć co zrobiłem źle...
a mianowicie,staż na siłowni 2 lata intensywnych treningów połączonych z dietą i suplementacją.
W połowie sierpnia kupiłem 20 strzałów CIDOTESTONU i zacząłem bić 1 ml ( czyli 250 mg) co 5 dni.
Od razu zacząłem solidną dietę (głównie kurczak,ryż,kasza,ryby,warzywa,nabiał,orzechy), jadłem co 3 godziny i jadłem naprawdę dużo, do tego spora suplementacja (napalm.bcaa,białko,glutamina,witaminy,cynk).
Treningi robiłem na dużych ciężarach i przez pierwsze 4 tygodnie nabrałem 12 kg (z 95 do 107 kg), później zaczął działać testosteron. Tu wyniki się skończyły , ani masy ani siły,więc po 7 strzałach zacząłem bić po 1 ml co 3 dni i dalej nic. Ostatnie 2 strzały wbiłem już po 2 ml co 3 dni, ale efektów po teściu nie było żadnych, zkułem dupę na darmo. Po 2 tygodniach miałem zacząć odblok ale postanowiłem jeszcze coś dorzucić. Dostawca się opóźnił i po 3 tygodniach dostałem propionate czyli krótki testosteron, wbijam po 2 ml (czyli 200 mg) co drugi dzień. Teraz jestem już po 8 strzałach a efektów żadnych.
Do tego mam problem,ponieważ mięsień w który zrobię zastrzyk (pośladek lub udo) na drugi dzień cholernie boli przez 2-3 dni,pierwszy tydzień to była jakaś masakra,wszystko mnie bolało więc zacząłem dzielić po 1 ml na mięsień. dzisiaj już zrobiłem 3 zastrzyki, po 0,5 ml w każdy bark i 1 ml w udo żeby jutro jakoś funkcjonować. Zostało mi jeszcze na 7 strzałów i zastanawiam się czy nie zwiększyć dawki do 3 ml co drugi dzień,towar jest pewny i na kolegów działa zaj**iście, a na mnie w ogóle... co jest nie tak?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5328
przytyles 12kg podczas cyklu?

Sila jest bogiem,Trening nalogiem,Rzezba zabawa,a Masa podstawa....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Zalalo cie zbyt ostro. Czysta masa nie pojdzie po 12kg ktore juz przyszly. Jedyne co teraz mozesz dodac to troche tluszczu jak podkrecisz kcal z fastfoodow, jesli nie jestes tym zainteresowany to redukuj pas do 8 z przodu I wtedy masuj. Tak na marginesie to podejrzewam ze te 95 w pasie to rano na czczo na wciagnietym, bo przy 175 te 102kg gdzies jednak musi sie miescic. Pozdro I redukuj smalec

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3715
Przytyłeś 12 kilo i jeszcze Ci mało?Ja w najlepszym cyklu w życiu zrobiłem 10 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47669
12 kg w 4 tygodnie - grubo

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Wydaje mi się, że masz lewy towar. z cido w ogóle bym się nie zdziwił, a jaki prop?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 98
mierzyłem się ok godz 23, 12 kg przyszło na diecie i suplach, cykl mi nic nie dał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 98
prop firmy PHOENIX TESTO P100 po 10 ml , a dlaczego siły nic nie przybyło? już przynajmniej na kreatynie miałem efekty... cido był sprawdzany,dobry towar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
Późno już jest i już przestaję po polskiemu pisać;) Chciałem napisać, że oczekujesz za dużo po koksie i tyle. Kup sprawdzonego propa UG (np. alpha, balkan) poleć 0,5 grama przez 8 tygodni i wtedy oceń efekty.

Zmieniony przez - slac w dniu 2012-11-14 01:44:12

Zmieniony przez - slac w dniu 2012-11-14 01:49:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5328
kolega chyba ma dobry humor i sobie z nas zartuje
jestes ewenementem na diecie i suplach +12kg w 4tygodnie :)
Na tescie,ktory byl sprawdzany i na bank jest ok nic ci nie idzie
Jak lepiej szlo na kreatynie i przekonales sie o tym na sobie to w czym my mamy ci pomoc,moze wybrac jakas kreatynke?

Sila jest bogiem,Trening nalogiem,Rzezba zabawa,a Masa podstawa....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
12 kg i ci mało?z czego wnioskujesz że test nie działa?jak z libido?robiłeś badania na poziom testa przed cyklem i w trakcie?miał byś jasny obraz co wbijasz.Cido wbijałem kilka razy i zawsze byłem zadowolony.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BP Pharma Tren Enan 100mg/ml

Następny temat

Wyniki badan ALT

WHEY premium