SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontrowersje na temat boldenonu . działa nie działa? opinie użytkowników.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 4061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Na forach internetowych coraz więcj jest kontrowersji na temat boldenonu, ja potem napiszę swoje spostrzeżenia. Panowie trzy zasady wpisujemy dawkę czas trwania cyklu, co leciało w tle efekt końcowy

Panowie zapraszam. do dyskusji.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Ogólnie jak wbijałem dawkę 1 grama to byłem zadowolony ale naczytałem się na zachodzie ze w pełni żeby poczuc moc bolda to dawka 1,5 grama , nawet do 3 gram a wiec od tego tygodnia leci 1,5grama ew...zobaczymy jak to wyjdzie...polece tak do maja...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205532
Jesli sa kontrowersje to:
- nie wbijali bolda
- nie bylo odpowiedniej diety
- nie bylo podkladu testa

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Miałem dwukrotnie do czynienia z boldenonem . Było to parę lat temu. Najpierw Malay Tiger potem Eurochem. W tle zawsze test. Co do działania hmmm ... jak dla mnie bez rewelacji ale uważam ,że sedno tkwi w tym co jako pierwsze napisał Alex.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Moje odczucia

- Działa ale to jest działanie subtelne, oczywiście są na rynku boldy w których nie ma kropli bolda.
- Dawki od 400mg dawnej firmy EC napewno Flex czy Łodzianin będą pamiętali ten topowy lab w 2005r do 1250mg w tym dwa vety ganbol z 8lat temu, oraz obecnie boldemax aP działanie boldenonu jest kosmetyczne, średnia boldenon dawka 750mg wystarczy wyższe dawki, nie przynosiły u mnie lepszych rezulatatów, oczywisciedawka zależy od jakości produktu.ug

- Podsumowując co mi dał boldenon lepszą wytrzymałość , często lepszy apetyt , lepsze ubicie, zawsze problem z pobieraniem krwi, nawet jak biorę acard jeszcze jedna uwaga gdy dokładam bolda do testosteronu po kilku tygodniach mniej mnie bolą stawy. Jak dla mnie jest to bardzo łagodny steryd, często ludzie od niego za wiele oczekują , można na nim lecieć rok i dłużej konieczne jest branie acardu, wskazane odpuszczanie krwi i gingo biloba.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
KIedyś pamiętam też dywagacje na temat wpływu bolda na ewentualne przyszłe potomstwo. Zdaje się ,że chodzi teratogenność. W sumie nie wiem czy zostało to w jakikolwiek sposób udowodnione czy obalone ale pamiętam ,że parę osób swego czasu się na ten temat wypowiadało na różnych forach.

Wracając do moich odczuć - spróbowałem i raczej więcej nie wezmę. Po pierwsze loteria co do tego co jest w środku. Po drugie jako amator uważam , że mi to nie potrzebne. Lepiej przyłozyć się do miski. Co do apetytu to ja mam problem z nadmiernym hehe Kusi trochę jedynie poprawa wytrzymałości.


Zmieniony przez - Harold w dniu 2015-09-19 15:52:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94306 Napisanych postów 364232 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668499
teratogenność nas nie dotyczy
w zeszłym roku leciałem 250 mg co 2 dni w labie krwi mi nie mogła pobrać.
u mnie tylko nie ma poprawy apetyty na boldzie.
Fajny środek ale do długiego stosowania i w solidnej dawce.
Biłem też weta pesado jak dobrze pamietam w dawce ok 500 mg i szału nie było na nim
przy dawce 250 mg co 2 dni dopiero mozna powedzieć że działa
jak ktoś ma zamiar wbijać 300-400 mg week to niech sobie odpuści


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2015-09-19 15:59:02

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Masz na myśli nas czyli mężczyzn ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94306 Napisanych postów 364232 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668499
tak dokładnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Dobrze wiedzieć. Jakiś czas nie miałem dostępu do neta i mam pewne zaległości a pamiętam , że jakieś 10 lat temu była dyskusja na ten temat tutaj.

Jeszcze mi się przypomniało, ze Malay miał stężenie 100 mg/ml i musiałem duuuużych strzykawek używać hehe. Chociaż ten Twój wet łodzianin nie ma czasem 50 mg/ ml ?


Zmieniony przez - Harold w dniu 2015-09-19 16:16:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94306 Napisanych postów 364232 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668499
50 byla też było bicia sporo
no było z ta teratogennoscią ale to mit powtarzany ale sam wtedy w bolda nie celowałem z tego powodu
tak jak i z trenem że 8 tyg max bo nerki siadają
czy z t3 że max 6 tyg bo tarczyca się rozwali

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Generalnie dużo mitów krąży. Ja będąc ON 5 lat dwójke zdrowych dzieci spłodziłem a czytałem tutaj ,że niektórzy sterydy mają za środki antykoncepcyjne. Oczywiście wszystko co wymieniłeś oraz płodność to kwestie indywidualne ale saa obrosły niezłymi demonicznymi mitami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop + Bold + Master

Następny temat

cypio, tura

WHEY premium