SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dlaczego powinno się zaczynać z sterydami powyżej 40cm

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 96
Witam panowie mam takie pytanie nie raz na forum się widzi jak pisze gość że np ma 35 w bicku ćwiczy jakiś czas i chciał by np wziąść mete na początek a wy za zwyczaj odpowiadacie że sterydy jak się ma 40 w łapie dlaczego tak jest? i dlaczego (taki synek co ma np te 35 w łapie powinien odpuścić czekam z niecierpliwością na wasze opinie Pozdro ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18488
tak jak juz ktos napisał: najpierw maksymalnie tyrać na sucho zeby wykozystac potencjał, przyjdzie zastój, masakryczna stagnacja to mozna myslec o przekroczeniu bariery, dodam ze w pierwszy rok z 32 do 40 na suchara mi poszło

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Bo lepiej wykorzystac naturalnie swoje mozliwosci na maxa i dopiero brac sie za koks jesli w ogole. Do 38-42 w lapie po 3-5 latach mozna dojsc na diecie i suplach, zaleznie od genu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 96
to prawda ale taki synek z tych 35 może po kilku latach na koksie dojść do nawet 50 ( nie mówię tutaj o łebkach 16-18lat tylko takich 20-25lat u których skączył się okres dojrzewania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ale po co. Dowalasz do michy, łapiesz sztangę i przez pierwsze miesiące masz progres większy niż na bombie i z samymi korzyściami dla zdrowia. Po koks na początku sięgają lenie albo dzieciaki, co chcą zabłysnąć na wakacje.


Druga sprawa. Mając te 35 w kabelku ważysz pewnie z 65 kg i pojęcia nie masz nawet jak chwycić sztangę a w Twoim przekonaniu dieta "na masę" to jogurty i banany. Jak więc miałbyś spożytkować potencjał SAA skoro nie wiesz jak się zabrać do ćwiczeń i jak zaplanować żywienie adekwatnie do swoich celów? Twój układ nerwowy jest niewykształcony, koordynacja ruchowa i kondycja leżą i kwiczą. Nie wiesz na dobrą sprawę nic.

Tak se popyerdoliłem

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-11-15 00:35:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
a po co komu nitro w maluchu...

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
hehe chudzina sog, ale racji autor tematu ma sporo, w dziale patrzy sie tylko na lape, a jest troche chudszych chlopakow z niskim bf, co w ts z 35cm bd brac wiecej niz pozalewane 40 cm... czesto tu tak jest. Tu sie malo patrzy na bf... a dla nie ktorych jest wazne trzymac jak najwieksza sile i wytrzymalosc i jak najmniejszy bf, chodzby do sw. Ale dziwic sie weterana niema co, bo 80% to raczej nie ludzie cwiczacy np wczesniej sw, tylko patyki chcace szybko przyj**ac masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
w Twoim przekonaniu dieta "na masę" to jogurty i banany

Kurde, a tak nie jest? Cale zycie mnie oszukiwali, kazdy mowil jedz banany i jogurty na mase, bo bialko tam jest. Tlumacze deb.ilom ze glownie weglowodany ale oni ze bialko tez.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2011-11-15 08:21:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
to jest nic, kiedyś ćwiczyłem z gościem, który jadł na masie pełno zupek chińskich, ale tylko o smaku kurczaka, bo kurczak ma dużo białka a białko jest na masę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Ja z samymi suplami w lekko ponad rok z 34 do 40 cm doszedlem, a watpie zebym mial super genetyke,zawsze bylem szkieletem. Ale jak sie wkrecilem w silke to zaczalem jesc co 3-4 godz i ciagle tak mam :) Najlepszy koks to mieso z ryzem i chyba tak trzeba rozpisywac cykl komus co ma kolo 35cm w lapie. 1-7wolowina kg ED ,7-12 kurczak na ubicie:D A tak w ogole to wpier..alaj caly czas.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
A ja slyszalem od ziomka ze nie dlugo zaczyna cwiczyc i juz zjada w h..j zarcia : rano 5 kanapek w pracy i a wieczorem CALY talerz pomidorowej ALE Z RYZEM !!! :D Albo koles co bral testa przez 2 miechy i mowi ze ma dobry efekt bo przytyl 2 kg.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ziomek z pracy kilka lat temu narzekał ze m-drol nie działa, potem miał dobrą metę i to samo. Tyle że w pracy jadł ryż z jogurtem (!) i parówki z chlebem, czasem kuraka z rożna i po 4 godzinach szedł na głodniaka na trening. Potem u panny jakieś kanapki na wieczór i to była cała jego micha. Ale stuff chooyowy, nie działa.



Aras84
to jest nic, kiedyś ćwiczyłem z gościem, który jadł na masie pełno zupek chińskich, ale tylko o smaku kurczaka, bo kurczak ma dużo białka a białko jest na masę



Gdyby jadł pomidorową na pewno by nie szło

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-11-15 11:59:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ktory Cyklon ?

Następny temat

Jakie suple do oxandrolonu/anavar

WHEY premium