SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na pryszcze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Methos sog za wartościowy artykuł.
Panowie,po drożdzach klepie z japki neisamowicie..kupcie tablety drożdżowe i tyle.
Na erytromycinie oparty jest również preparat o nazwie Zineryt i jest dość skuteczny jednak drogi.Uwaga bo na ten antybiotyk organizm się po poewnym czasie uodparnia i trzeba przerwac kurację,bo staje się ona neiskuteczna.Po pewnym czasie mozna ja powtórzyć.
Pozdro.

Doradca w dziale Suplementacja -Dżingol bels dżingol bels..dżingol ol de łej..
Bo to historia,bo to marzenia...
To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Ja pilem drożdże z mlekiem przez jakies 10 dni i mi to pomogł.Tzn. zostały mi jeszcze pryszcze ale 70% z nich zniklo, a puzniej pszstalem ich stosowac, ale aod dzisiaj znowu zaczolem od rana. Ja to robie tak: Zagotowywuje mleko odkrawam kawalek drozdzy i daje do szklanki jak sie mleko zagotuje to zalewam ten drożdże i mieszam zeby sie rozpusciły i odstawiam az mleko wystygnie i puzniej to pije. I tak robie rano i wieczorem. Ale oprucz tego stosuje maść AKNEMYCIN i mi to pomaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sory ze odswierze ale nie bede zakladal nowego tematu na to

jak jest z tymi drodzami jesli chodzi o trawienie? bo slyszalem ze jak sie je takie surowe to mozna sie nabawic jakiegos rozstroju pokarmowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
a stosowałem suplementacje drozdzami, troche pomoglo na cere. Stosowalem Dromin; Lewitan tez dobry i chyba troche ekonomiczniej wychodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cos na rzezbe

Następny temat

Kalorycznosc zup

WHEY premium