SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na pryszcze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
10 dagdrożdzy zalej szklanka gotujacego mleka i gotuj przez 2 minuty mieszajac , by nie przywarly do dna. Dodaj lyżeczke cukru (ja nie dodaje) , wymieszaj , wstaw do lodówki na pół godziny. Pij przez dwa tygodnie a stan skóry zdecydowanie sie porawi!!!!!!!DROŻDŻE>>>>>zawieraja az 17 witamin , prawie wszystkie to aminokwasy i 14 soli mineralnyh .Wypicie 1 łyżeczki zapażonych mlekiem drożdzy likwiduje zmeczenie i dodaje energiii w ciagu kilku minut. Lecza wiele dolegliwości : likwiduja problemy ze skorą ,m.in. TRĄDZIK znacznie poprawiają prace watroby!!!
TO jest przepis który wyciągnełem z jakiegoś postu ,ale czy to na serio jest dobre tostował to już ktoś?????jak tak prosze o szybkom odpowiedz .Ja dzisiaj lece po drożdze i spróbuje tej dietki!!

black zone
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
a stosowałem suplementacje drozdzami, troche pomoglo na cere. Stosowalem Dromin; Lewitan tez dobry i chyba troche ekonomiczniej wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 186 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5070
Nie sposowałem ale ciekawe czy to skuteczne...pozatym te witaminy ?? przeciez jak zalewiesz wrzątkiem to te witaminy niewiem czy zostana...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz co ja to od dziś zaczełem stosować powiem ci jakie efekty tego bedą !! ale to jest niedobre fuuujjjj ale czego się nierobi dla zlikwidowania tego syfu z ryja!!

black zone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 186 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5070
to e-mailuj bo ten topik pozniej znalezc bedzie ciezko...puszczaj meil jakie sa zmiany lub jesli ich niema - [email protected]

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok jak co to za e-mailuje ,ale jak rano wstałem to zero poprawy!!zobaczymy pózniej...

black zone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 498 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2300
Nie ma co się katować takim syfem! przecież po tym śmierdzi z japy jak z murzyńskiej chaty! W aptekach można kupić "drożdże torula" w tabsach i działają tak jak tego kcecie z jednym zastrzeżeniem: przez pierwsze dni syfów jest ze dwa razy więcej a póżniej dopiero buźka się ładnie wygładza
pozdrawiam

rób jak uważasz, uważaj jak robisz

rób jak uważasz, uważaj jak robisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
i są jakieś efekty

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
"...zawieraja az 17 witamin , prawie wszystkie to aminokwasy... "
ktos mi powie o co tu chodzi?:)

<<< Wszystko zaczyna się w umyśle... >>>

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jakiś błond zawiera witaminy i aminokwasy to sie zgodze

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4899
Ja tez dodam z doświadczenia, cos od siebie, na temat pielęgnacji skóry
Każdy z nas ma inną skórę i inną gospodarkę hormonalną, więc jest oczywistym, że nie ma jednego leku czy złotego środka, który by pomógł każdemu.
Jednemu pomoże zmiana diety.... a innemu nie pomoze nawet cały karton leków
Poza tym leczenie skóry jest długie i trwa min. 6 tygodni.
Wiadomo też, że przyczyną moze być : stres, spożywanie alergicznych pokarmów, albo dieta bogata w węglowodany ( juz widzę wasze uśmiechy, ale to niestety prawda )

Co do samych tak szeroko reklamowanych drożdzy, przy leczeniu stanów zapalnych skóry( czy to w pastylkach np. preparat "Dromin", czy tez zwykłe piekarskie, zalewane wodą ) owszem można stosować ale jako DODATKOWY składnik, wraz z prepratami mocniejszymi - przepisywanymi przez dermatologa, opartymi np. na erytromycynie ( Aknemycyna czy Izotexin ).

Oczywiście oprócz samych prepratów nasz dieta powinna być wzbogacona o witaminki i mienrały.
Ponizej podaję dawki poszczególnych supli w wielu przypadkach niezbednych do skutecznego leczenia chorób skóry

Witamina B complex
Według wskazań na etykiecie

Witamica C zawierająca bioflavonoidy
5000-1000 mg

Witamina E
200-800 jednostek

Witamina A (retinol)
5000-25000 jednostek

Kwas Omega-3 z ryb
1-3 g

Witamina B6
ponad 25 mg

Witamina D
400-800 jednostek

Multi lub beta - karoten
25000-50000 jednostek
Szczególnie polecany dla osób, które nie mogą przyjmować więcej niż 5000 jednostek witaminy A

Chrom
100-200 mcg
Zacznij od ponad 400 mcg, zmniejszając stopniowo do 100-200 mcg

Cynk
15-50 mg
Nie przekraczać 50 mg, chyba, że lekarz poleci.

Miedź
2-3 mg
Nie przekraczać 3 mg

No i jeszcze kilka posegregowanych sugestii co do postępowania ( ogólnie wszyscy to wiedzą, ale nie zaszkodzi przypomnieć ) :

- rozpocznij program oczyszczania skóry, używając produktów do tego celu przeznaczonych a w szczególności przeznaczonych do tego rodzaju skóry który posiadasz, aby usunąć nadmiar bakterii i ropy i utrzymać odpowiedni poziom keratyny blokujących otwarcie pór na skórze. Unikaj wyciskania pryszczy.

- jeśli trzeba, skonsultuj się z lekarzem dermatologiem. Spożywanie tego rodzaju pożywienia alergicznego (szczególnie nabiał, czekolada, pszenica), które mogą wpływać na występowanie lub pogarszanie się stanu trądzika.

- pij dużo wody oczyszczonej

- unikaj ( jesli to konieczne )pożywienia bogatego w cukry ( wiem ze to cięzkie )


Pozdrawiam
Methos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wiem ze drozdze rozrabiasz w przegotowana woda tak by powstala masa i nakladasz wieczorem na twaz groba warstwe czekasz okolo 2 godz potem zdzierasz to z twazy i dopiero rano myjesz twaz
przyszcze znikaja dopiero po tyg stosowania ale efekt gwarantowany sa minusy jedni mowia ze nieprzyjemny zapach(mi on nie przeszkadza) ale nie nawidze stosowac kremow a te drozdze jeszcze bardziej mnie denerwuja gdy mam je na skorze ale dziala napewno.

..:: Memento mori ::..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cos na rzezbe

Następny temat

Kalorycznosc zup

WHEY premium