SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na mase dla przyjaciela (ciezki przypadek)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Mleko jest zdrowe! i ta nagonka na mleko nie am żadnego uzasadnienia. Wszyscy zaczeli krzyczeć an ten temat, a sami nie wiedzą na czym opierają swoje wypowiedzi. Najczęściej na niczym!

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
Ja nie twierdze, że mleko jest niezdrowe !!! Wręcz przeciwnie. Codziennie pijam 1 litr mleczka 2%. No ale 1.5 litra na śniadanie i w sumie tyle litrów co powyżej napisanie, na dzień to lekka przesada. A o kolesiach co twierdzą, że mleko jest jakie jest, to nie będę sie tu wypowiadał.

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
skoro koleś nie chce słuchać żadnych rad to niech sobie radzi sam i tkwi w tym śmiesznym zastoju który ma...
może po 2-3 latach zmięknie i uzna, ze faktycznie robił źle... i wtedy można dać mu jakieś porady...
bo na chwile obecną to wszystko ma do d.u.p.y... trening... odżywianie... podejście do suplementów... wogóle podejście do życia...
jakiś dziwny typior...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
Willhelm, a co powiesz na włączenie do diety kiełbasy?? Tylko ja bym brał toruńską, bo po swojskiej mi sie odbija straszliwie

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
tak tak... toruńska lepsza bo w zwyczajnej przeważnie mieszają wszelkie odpady... a już wogóle lepiej myśliwską taką podsuszaną...ale podsuszana to bardziej przed zawodami bo nie ciągnie tak wody...
qrde ale mnie fajny humor z wieczora naszedł

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
jak moze powiedzieć że nie ma czasu!! qrde az mnie ruszyło!!
studiuje wieczorowo wiec całe przedpołudnia ma wolne... i nie ma czasu!!! jeeezu...
musze chyba iść do plant managera w mojej firmie i powiedzieć, że jestem wykorzytywany!! bo np w zeszłym tygodniu byłem raz na siłowni bo nie miałem czasu bo non stop praca i uciekające terminy... a mimo to znalazłem czas na forum i ten jeden trening...
śmieszne takie opowieści o braku czasu... i to na przeliczenie rzeczy bardzo istotnej...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3440
hmm no mowiłam(pisałam),ze kolega jest specyficzny.Ale trzeba przyznać ,że super ciezko trenuje,studiuje i pracuje,a juz nawet wiem jaka je kiełbase,kilka plasterków wędliny z indyka zazwyczaj

"nie spróbowałeś wszystkiego-nic nie wiesz.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
niech zmieni swoje podejscie do odzywiania, treningu
no i troche wiecej pokory

BTW: a Quazar dostanie bana jak mu diete ulozy i wklei na forum jest wielu chlopakow, ktorzy na taka pomoc o wiele bardzie zsluguja

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3440
Hmm qazar mial wkleic dietke,bo bardzo go prosiłam,nie kolega,tu nie chodzi o pokore,tylko takie "ortodoksyjne" podejście.

"nie spróbowałeś wszystkiego-nic nie wiesz.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
wiec pokora = przyjmowanie do wiadomosci tego co radza inni, bo chyba teraz to on wie najlepiej
tu niestety trzeba zminic nastawienie

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zalozenia diety dla ektomorfika

Następny temat

I zrodziło sie pytan kilka :)

WHEY premium