SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na mase bez glutenu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6981
witam wszystkich potrzebuje waszej pomocy w rozpisaniu diety.Sprawa wyglada nastepujaco niedawno wykryto u mnie nietolerancje glutenu(zwiazana z nia choroba skóry) i moje pytanie brzmi nastepujaco czym najlepiej bedzie zastapic np. chleb ,platki owsiane? myslalem o waflach ryzowych ale z tego co wyczytalem to kiepski pomysl. czekam na odpowiedzi pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 693 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7218
dziki ryż, paraboiled, naturalny, kasza gryczana. Wafle ryżowe raczej jako przekąska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6981
diete głownie bede opieral na ryzu i kaszy gryczanej ale chodzi mi przede wszystkim czym moge zastapic pieczywo i jakis pomysl na sniadanie bo do tej pory owsianka +odrzywka białkowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Masz dział z kuchnią sfd. Tam szukaj pomysłów na posiłki.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynamy Diete na masę FanatykPL

Następny temat

SMALEC ZE SKWARKAMI KREDENS - DIETA NA MASE

WHEY premium