SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta if - Rafl_1986

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
cos jest kutfa nie tak ... niby leci, niby waga w dol, niby obwody w dol ale kutfa fatu jak bylo w chuy tak jest, jakichs znaczacych roznic nie widac po tych kilku tygodniach redukjci ... przynajmniej ja nie widze ...

nie wiem gdzie lezy przyczyna ... diete trzymam - moze za malo
bo jak zerklem w dzienniki lejdis to one jedza po 1800 kcal ...
na treningach sie nie opyerdalam, aero krece ... WTF ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205


nie masz drastycznej reduckji
nie masz glodowki
nie krecisz cardio 2h codziennie

to jest reduckja!

fakt ze leci,mozesz przyspieszyc to wszystko ucinajac wsyztsko fchooy a dodajac cardio fchooy - ale czy chcesz tego?

najwazniejsze ze poszlo,nie 1czy 2cm a duzo wiecej i tak bedzie szlo miesiac w miesiac jelsi bedziesz sie tego trzymal
beda tygodnie kiedy bedzie cofka,w poznijezyzm okresie albo brak progresu - ale idzie i sie ciesz z tego

odpocznij sobie teraz od diety,od treningow - zbierz sily i dalej rob swoje

ew.po powrocie pojedz 1-2tygodnie na 120 i 80g wegli -> pozniej wejdziesz juz do konca na <100g w DT i <50g w DNT

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
https://www.sfd.pl/_Loł_karb_łorld__]_Zasada_100_g_węglowodanów_dziennie-t789823.html 

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
czytalem czytalem i na body factory i tutaj nie chodzi mi tutaj o to zeby niewiadomo jak to przyspieszyc bo to tez nie o to chodzi zeby w tydzien zrzucic 20 kg a potem odrobic 40, bardziej chodzilo mi o to czy nie za malo jem bo czytalem rozne wypowiedzi rozne tematy i gdzies obilo mi sie o uszy ze jak sie za malo je to organizm sie broni przed paleniem fatu ... nei wiem ile w tym prawdy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie jesz za malo!

masz spory bf - wiec waga spora,a jedzac na 0 lub lekko ponizej zero - co robisz?
dalej bedziesz 'pielegnowal' fat.

Nie jeszt tez tak bardzo malo, masz ponad 2000kcal.
Do tego na diecie IF zwikesza sie wykorzystanie skladnikow pokarmowych - nie ma zadnych badan jakie to jest ratio czy o ile % wzrasta ale kazdy o tym pisze ze je mniej,duzo mniej - a efkety takie same jak jedli 20 czy 30% wiecej.

Poprostu wykorzystujesz inne zrodla niz z jedzenia podczas postu - normalnie bys zjadl i energie czerap tez z jedzenia.
Ale nie jesz!
Wiec ten czas,w tym czasie organizm wykorzystuje to co masz,glikogen i fat zapasowy!
Dlatego mniej jesz/mniej potzrebujesz!

Najwazniejsza jest psycha,samopoczucie,mozliwosc wykonania kazdej czynnosci - tj, brak negatywnego wplywu na psyche i cialo.
Jelsi nadal funckonujesz bez zadnych problemow,jesli myslisz racjonalnie i do tego dzialasz - to nie ma obaw.

Co innego jakbys jadl ~1000kcal,do tego cardio kilka h dziennie - to mozna sie obawiac - ale teraz - nie za bardzo.

Napisze jesczez raz co do efektow.
Zrob offa sobie.
Nowy trening poszukaj.
Wrocisz po jedziesz tydzien czy dwa na zalozeniach takich jak miales - pozniej wejdziesz na 50/100!

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
ok, zrobie tak jak mowisz, pociagne do piatku to co mam potem tydzien offu i od nowa ... bedzie troceh trudniej bo weekendy beda w rozjazdach i ciezko ebdzie trzymac diete no ale coz, moze jakos to pojdzie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
od niedzieli nie trzymam diety a mianowicie :
* nie licze co do grama jak to mialo miejsce wczesniej
* jem tyle ile mam ochote
* jedynie wegle staram sie trzymac nisko

wegle :
* pn - DT - jak przystalo na sezona klata + biceps
- 40g profi mass
- 2 placki tortilli
- 3-4 kromki chleba bialego z kielbasa na grillu
* wt - DNT
- na oko 60-70g makaronu
- keczup
* sr - pilka nozna
- placek tortilli
- keczup

z ciekawosci zrobilem rano pomiary:
bebzon 104 - bez zmian
pod bebzonem 99 - bez zmian
klata 114 - bez zmian

dieta do konca przyszlego tyodnia zamierzam tak ciagnac a od 16.07 ruszam na pelnych obrotach dalej,
trening dzisiaj ostatni, w sobote wesele kuzyna wiec troceh aero bedzie na parkiecie a przyszly tydzien kompletny off od zelastwa, moze jakies aero pokrece albo w pilke kopne ze 2-3 razy a od 16.07 planuje GVT w jakiejs wersji dostosowanej do moich molziwosci
--
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
skoro wesele i pomomo tego ze masz off'a od diety - jednak dzis i jutro nie jadl bym nic wegli
a w sobote poszedl na calosc

waga i wymiary przez ten krotki czas sie nie zmienia zbytnio
w sesnie ten tydzine czy dwa
troche pojdzie,ale woda glownie - po 2-3dn iach na LC minie

oczywiscie jesli bedziesz jak wiecej ale nadal ostroznie,nie kilo ww prostych caly dzien,codziennie


a dlaczego tak sie dzieje?
masz puste zasoby -to po pierwsze
polepszyla sie wrazliwosc insulinowa
organizm lepiej wykorzystuje wegle

btw-od silki tez sobie zrob off'a minimum 7-10dni

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
od silki tez robie offa / dzis ostatni trening i pozniej rowno 10 dni wolnego wyjdzie

z tymi weglami dzis i jutro tak wlasnei myslalem zeby nie dawac a doyebac na weselu zimniokow i innego dziadostwa co tam bedzie

a jeszcze takie pytanko mam - czy to dobrze jak w ciagu dnia odczuwam glod ?? nie jakis mega ale zdarza sie ze mnie ssie i to czasami dosc mocno, czy to moze oznaczac ze ostatni posilek jest zle skomponowany albo ze za maly ??


Zmieniony przez - Rafl_1986 w dniu 2012-07-05 13:10:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie mysl nic na weselu a jedz na co masz ochote
tylko nie jedz dzis i jutro duzo wegli
a skoro jestes na if to dobrze tez jakbys w sobote do imprezy tez nic nie jadl

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza dieta na masę

Następny temat

zatrucie pokarmowe

WHEY premium