SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta do oceny przy podwyższonym cholesterolu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2020

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

35

Płeć

kobieta

Cel

redukcja

Waga

85

Wzrost

175

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

45

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

zajmuję się domem,troje dzieci,wstaję rano,kładę się koło północy.Trenuję o 17tej

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

trenuję od września 2015 roku,od stycznia ćwiczenia siłowe

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

bcaa i białko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 78 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 603
ale jak podbiłam do 1700-1800kcal to waga stoi w miejscu:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Są jeszcze inne chleby :) Żytnie na zakwasie.

Jak technika, trening? Badania tarczycy, wolne hormony ? Bo zbijanie kalorii to nie wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 78 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 603
a mięsa ...już mi powoli nie chce się jeść,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 78 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 603
tsh mam 1,99 innych nie robiłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 78 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 603
co trening to więcej kg na sztandze,ale zauważyłam,że chyba przeginam,bo stawy kolanowe mnie bolą na drugi dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
taki mały offtop
Dzięki Blue że mi przypomniałaś że za godzinę musze kolację max zjeść bo jutro badania XD

koniec offtitopu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Hehe, jedz, jedz smacznego ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 78 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 603
najpierw bieg 10-15min,potem sztanga 22kg i przysiady ,martwy ciąg,skrzynia,wykroki,brzuchy spięcia na dolną i górną partię ,rower albo orbitrec,jakieś hantelki i padam na ryj:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 78 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 603
jakbym zjadła za godzinę ostatni posiłek,to chyba by mnie odwieźli do psychiatryka ,bo z głodu bym szalała :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc i porady - dieta redykcyjna.

Następny temat

posiłek

WHEY premium