SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta Arnolda Schwarzenegger'a - pomocy - prośba o rade :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, mam prośbę, czytając książkę pt "Edukacja kulturysty" zrócilem uwage na diete Arnie'go i zastanawia mnie czy mam ja stosowac codziennie ??? codziennie tak samo, czy wprowadzic jakies zmiany ??? jesli tak to jakie ??? "dieta ~5 000 kcal i ~300 g białka" jest w niej duzo bialka (jajka, mleko) obawiam sie czy sie nie przebialkuje, o ile cos takiego istieje

śniadanie
3 jajka na twardo
100-200 g pasztetu wolowego
2 kromki chleba z maslem
2 szklanki mleka

II sniadanie

pół kanapki z mięsem
1 jajko na twardo
1 szklanka mleka

obiad
co mamusia poda

przekąska poobiednia
1 jajko na twardo
1 kromka chleba z zółtym serem
2 szklanki mleka

kolacja
2-3 kromki chleba z bialym serem
2 szklanki mleka

przekąska przed snem (tylko w dni treningowe)
napój białkowy - 2 szklanki mleka, 1 szklanka lodów, 1 jajko (zmixowane )

dieta, została przeze mnie troszke zmodyfikowana

z góry dzieki za POWAŻNE rady i odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
dieta beznadziejna. Poczytaj troszkę na forum o podstawach diety, pooglądaj diety innych a tak poza tym nie możesz jeść tyle co Arnold bo nie masz takich rozmiarów i takiego treningu jak on
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
no wlasnie. Dieta fatalna. A poza tym nie ma sensu zapozyczac diet od kogos. Musisz obliczyc swoje zapotrzebowanie, obciac lub dodac kalorii(zaleznie od celu) i zgodnie z tym ulozyc diete , inaczej moze byc jedna wielka klapa.

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4580 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522729
j/w

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2008-08-22 17:03:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie, ze dam rade, bo juz ja stosuje 4 dni i jakoś moge tyle "pochlonac"

a niby dlaczego jest zla ??? to zeby ja stosowac, trzeba byc Pudzianem czy Arnie'm ??? nie rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Pewnie temu,ze pasztet jest przetworzony bardzo,w diecie glownie tluszcze nasycone,za duzo mleka,brak warzyw

Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-08-22 17:09:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
akurat pasztet, jajka i mleko w takich ilościach byly tam podane w ksiazce ja zmienilem obiad na "swój"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
tu nie chodzi o to czy dasz rade tyle zjesc czy nie. Musisz obliczyc swoje zapotrzebowanie kcal i do niego dopiero dodac nadwyzke kcal. Biorac czyjas diete prawdopodobnie będziesz miał zbyt duzo lub zbyt malo kcal i albo masa nie będzie szla albo po prostu się otluscisz, a chcesz powoli nabrac czystej masy, prawda?
Musisz uwzglednic swój wzrost,wage,aktywnosc itp. Każdy czlowiek jest inny i musi rozpatrywac diete pod swoim katem.
A ta dieta jest zla tez z takich wzgledow,ze za duzo w niej laktozy, malo zdrowych tluszczy, warzyw, a wlasciwie to brak Jakies lody i pasztety nie nadaja się na wrzucenie ich na co dzien do diety. Poza tym jest monotonna. I jeszcze ten mamusiny obiad tez moze kryc w sobie rozne ciekawostki
https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_-_dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html

https://www.sfd.pl/temat373792]

[https://www.sfd.pl/temat315296]

przeczytaj te posty a sam stwierdzisz,ze ta dieta jest kiepska.

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok - thx za odp - chyba was posłucham i policze te kalorie itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
macie wszyscy po SOGu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
2,25l mleka? Policz ile to cukrow prostych jesli w 100ml jest minimum 3.Nie oznacza to od razu,ze bedzies sie zatluszczal(zalezy to od wielu czynnikow),ale w diecie powinny byc glownie wegle zlozone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD pomoc

Następny temat

prosze o ocene i sugestje (dieta redukcyjna)

WHEY premium