Joseph Baena, czyli syn legendy kulturystyki Arnolda Schwarzeneggera ma wyraźne parcie na branżę rozrywkową. Występuje w programie Dancing With The Stars (31 sezon) i z tego powodu, jeszcze bardziej przykłada się do treningu ramion.

„W ten sposób przygotowuje moje ramiona do podniesienia @daniellakaragach. Muszę zadbać o ciało na premierę 31 sezonu @dancingwiththestars”.

 

Baena zyskał popularność w mediach społecznościowych dzięki swojemu niesamowitemu podobieństwu do ojca. Przypomina Arnolda Schwarzeneggera w młodości, a nawet odtworzył niektóre z jego kultowych poz kulturystycznych. Joseph zawsze powtarza, że kocha podnosić ciężary, a jego tata nigdy nie nakłaniał go do robienia kariery w fitness czy branży rozrywkowej. Mimo to Baena przyznał w jednym z wywiadów, że bycie jednym z synów Schwarzeneggera nie jest tak łatwe, jak wielu sobie wyobraża. Wyjaśnił, że „nieustannie się stara”, aby sprostać oczekiwaniom głównie ludzi, którzy go obserwują i dodał, że często jest porównywany do ojca. Poszedł w jego ślady i był to tylko i wyłącznie jego wybór.

 

Oprócz projektów aktorskich i fitness Baena ma również smykałkę do nieruchomości i uzyskał licencję na ich sprzedaż. Niedawno sprzedał swój pierwszy dom jako agent nieruchomości i opowiadał o tym, jak pomogło mu to zyskać pewność siebie. Joseph jest w doskonałej formie, przygotowując swoją wytrzymałość do popularnego programu tanecznego. Zamierza pokazać się z jak najlepszej strony w Dancing With The Stars i z pewnością wygrać program. Jak mu pójdzie? W pierwszym odcinku całkiem nieźle wypadł i widać, że trening ramion nie poszedł na marne.

Komentarze (3)
lodzianin1

on gwiazdą jest czego?? taty??

0
lordknaga

on jest najbardziej znanym z "jego dzieci" bo jest bekartem, ktory urodzil sie ze zwiazku z niania, po ktorym maria odeszla...

0
lodzianin1

No to fakt gwiazda %

0