SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta 1000 kalori :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
nie wiem po co tacy ludzie piszą tutaj skoro i tak nie przyjmują do siebie żadnych uwag..."chce spróbować" to po co pytasz się o zdanie. Dieta na 1000kcal to nie dieta i tyle.
Widocznie dla niektórych samo pojęcie "dieta" oznacza tylko "chce być chudy/a"

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
dieta = styl żywienia

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Na sniadanie mam ponad 800kcal
Tez sie pod tym podpisze, 1000kcal nawet przez tydzien to bardzo zly pomysl - glodowka i nic wiecej. Nic dobrego nie bedzie z tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9608
no cóż, najważniejszym jest uświadomienie sobie, ze jak zjesz mniej kalorii to mniej schudniesz !

tak to wygląda łopatologicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
Smpa jasne! wg Wikipedii...RACJONALNY styl żywienia, (racjonalny czyt. rozumny, rozsądny)
"dieta" 1k kcal, chyba mija się z stwierdzeniem "rozsądna"
autor postu powinien wyciągnąć jakieś wnioski
Poza tym wszystkim, zdrowo jest tak jeść jakieś normalne ilości i nagle na tydzień zrobić dla zabawy szok organizmowi zmieniając dietę na 1000kcal?
Nie jestem znawcą ale korzyści z takiej diety chyba...żadne?


Zmieniony przez - UQASH w dniu 2010-10-07 11:11:47

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
s.m.p.a. jest możliwość ułożenia przez ciebie diety na redukcje i jaki byl by tego koszt prosił bym o odpowiedź na priv jeśłi jest to możliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2852
daniel, to nie ten temat chyba...niepotrzebny spam, ale czy nie lepiej ułożyć sobie samemu? Wiesz jak potem modyfikować dietę wg potrzeb.

W tych haniebnych czasach, ta gra stała się dla mnie religią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
ok to przepraszam. samemu nie bardzo wiem jak wiem że są na sfd podstawy ukladania diety ale dochodzi jeszcze grupa krwi i laikowi jak ja łatwo się już w tym pogubić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
daniel7884 nie patrz na grupe krwi zobacz na 10 wskazówek i dostepnosc produktow dla ciebie wystarczy

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Najgorsze jest to, że takich napaleńców na "diety 1000kcal" są całe rzesze grubych pań. Niestety w pismach kobiecych lansuje się takie teorie - robią to zazwyczaj pseudoredaktorzy którzy nie mają zielonego pojęcia o racjonalnym żywieniu.

Co do autora "spróbować" możesz też dopalaczy, narkotyków a nawet zagrać w rosyjską ruletkę. Tylko po co jak wszyscy Ci stanowczo odradzają ????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na Masę 86kg

Następny temat

DIETA NA MASĘ 80 kg do OCENY I POPRAWY,ENDO

WHEY premium