SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta+cwiczenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2186
witam, mam pare pytan odnosnie tematu, mianowicie:
czytajac art "Ćwiczenia ogólnorozwojowe w treningach bokserskich." znalazlem sporo przydatnych cwiczen jednak ich ilosc jest no dosyc spora, treningi mam 3 razy w tygodniu - pon, sroda i piatek. we wtorek, czwartek i niedziele planuje cwiczyc samemu wlasnie pod kontem boksu i pytanie nr, ktroe z tych cwiczen najbardziej mi sie przyda biorac pod uwage, ze dopiero zaczynam przygode z tym sportem. i pytanie nr2. o diete, a dokladnie chodzi o to ze jestem endomrofikiem, i ostatnio bylem na low carbie i prawde mowiac dalej jestem. na jakim poziomie utrzymywac tluszcze i weglowodany, zaznaczam ze latwo gromadze fat, ale musze jakos zwiekszyc ilosc weglowodanow bo przy takich treningach jakie mamy poprostu bym nie wyrobil.

dzieki za odp, pozdro

HC4L

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2186
oo i to jest rozwiazanie, polacze wasze wypowiedzi i wyjdzie mi z tego ze jesli bede w stanie to bede powtarzał techniki z ktorymi mam problem, tak aby wykonywac je mechanicznie, co do rozciagania i brzuszkow to na treningu pod dostatkiem ale tez to uwzglednie bo jak wpsominalem len ze mnie straszny i poprostu to olewałem. wszystko bedzie zalezac od czasu jaki pozostawi mi nauka. a i pytanie do shoo co do diety, utrzymujesz na stalym poziomie b/t/w?

HC4L

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
co do diety nie pomoge Ci ale co do treningu mysle, ze jak dopiero zaczynasz to 3 treningi w tygodniu wystarcza. Na poczatku i tak bedzie bardzo ciezko.

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2186
tzn nie to ze ja zaczelem sie ruszac po jakims czasie. wczesniej regularnie mialem silownie, biegalem i to sporo i dalej zamierzam biegac bo kondycja b wazna. tylko ze ja bym chcail traktowac to powaznie a nie jako rozrywke :) wiec chcialbym te 3 dodatkowe dni poswiecic na trening w domu

HC4L

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Nie wiem w jakiej jestes sprawnosci fizycznej ale jesli tylko cwiczyles na silowni i biegales to przy 6 treningach w tygodniu pewnie szybko sie przetrenujesz.

Biegales poprostu truchem czy jakies interwaly byly? Rozgrzewales i rozciagales sie?

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2186
zwykly trucht pare km, co do rozciagnia do przynam sie ze lenistwo i ograniczyle msie do minimum, sprawnosc fizyczna hm nie narzekam , ale tez ciezko mi powiedziec cos dokladniej w sklai od 1 do 10 bo porpstu to byly ciwczenia w domu i silownia wiec rozumiesz, pozatym zalezy mi zeby cwiczyc w domu bo to mi pozwoli kontrolowac wage lepiej. i wiesz znowu te cwiczenia w domu to nie maja byc 2 h dziennie max no 1,5h bo od wrzesnia dojdzie nauka

HC4L

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Moim zdaniem na poczatek potrenuj troche czasu tylko 3 razy w tygodniu ten boks na sekcji. W dni wolne mozesz cwiczyc na silowni.
Jezeli po jakims czasie zobaczysz, ze masz jeszcze sile w dni wolne trenowac na worku itd to mozesz to robic. Lecz rob to stopniowo

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2186
ok dzieki wielkie :) dostosuje sie narazie do Twoich rad, potem zobaczy sie :) pozdro i dizeki za odp

HC4L

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391
nie trenuj codziennie, bo albo stracisz zapał, albo się przetrenujesz.
W plan treningowy wdroż basen!!
nie na osiągi tylko rekreacyjnie
Mi świetnie pomaga na bule mięśni (albo ścięgien)
No i wydolność płuc

wydolność = kondycha

nie zziajasz sie tak szybko

Ja na basen chodzę (w wakacje) 3 razy w tygodniu jeżeliwszystko idzie z godnie z planem.

Zmieniony przez - ryanek w dniu 2008-08-18 21:00:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Spoko Mowie to z wlasnego doswiadczenia bo na poczatku tez myslalem ze bede sobie trenowal codziennie ale po rozpoczeciu treningow w klubie zobaczylem, ze to nie bedzie takie latwe bo bylo bardzo ciezko. Dopiero po jakims czasie zaczalem trenowac takze w domu (ale nie regularnie).

Bardzo wazna jest renegeracja.

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-08-18 21:03:10

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2186
rozumiem :] dobra tak narazie zobacze i obczaje jak bede stac z waga, bo dodam do diety troche wegli i sie obczaji wtedy co dalej :)

HC4L

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
ja myślę, że przetrenowanie Ci nie grozi, jeśli do sprawy podejdziesz mądrze. Wg mnie najlepiej te 3 dni poświęcić z jednej strony na to czego na treningach nie robicie, a co by się na pewno przydało robić (np. biegi, brzuszki, ćwiczenia siłowe, wytrzymałość, rozciąganie itd. - generalnie to czego nie ma) z drugiej na podstawowe ćwiczenia techniczne (przemyślana walka z cieniem, nauka prostego, praca ciałem itd.), które Cię tak naprawdę nie zmęczą, ale w przyszłości zaprocentują. Fajnie też skupić się na powtarzaniu technik z treningu.
Co do diety, to mam podobny problem. Fajnie działa carbo albo/i owoce po treningu, które super uzupełniają starty - a to jest najważniejsze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Legendarny TYSON

Następny temat

glupie pytanie ;D

WHEY premium