SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deca-przyrosty!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
tos mi "pokozol"
pajacuj gdzie indziej, sa inne dzialy grozno-smieszny byku bo internetowi kozacy wyszli juz z mody cwiercinteligencie, chwyc za slownik jezyka polskiego bo masa to nie wszystko

Zmieniony przez - irko123 w dniu 2006-05-16 21:32:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 353
jo niejes internetowym kozakiem ale mie takie cos nerwuje bo kca sie dowiedziec co i jak to ty juz zaśmiecosz ten temat tu mo byc na temat pisane a nie bele co joŁŁŁ i koniec godki dej spokuj bez haj tu na stronce!!jak kcesz pogodac na temat deki to pisz sie chętnie posuchom;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Ale przepychanka

Dam Ci dobra rade zeby spotegowac dzialanie deki to jedz duzo cukru w krysztalkach lub w kostatach tak ok 1kg dziennie on dobrze za deka wplywa na synteze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 353
grande to jes trocha śmieszne to co godosz 1kg cukru na dzień zeby spotęgowac działanie to rónie dobrze moga sie w ty samy cenie kupić 250g seru chudego w krórym mom 50g białka!jakie mosz jeszcze propozycje zyby spotęgować??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 917 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25273
"zaszczykach"

Powrót do treningu po 2 latach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Jeszcze mam jeden sposob zebys codziennie zjadal jedna lyzeczke od herbaty piepszu to jest lepsze rozwiazanie od cukru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
jo ino my chopokom ze slaska nie pomogomy

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 491
po 10 szotach nawet pamela nie dobudzi Ci penisa. przyrosty zalezne od dawkowania. Medycznie od 50 mg/ew do 200 mg/ew, sportowo od tej górenej granicy. sama deka da ci siłe do treningów i poprawi bilans azotowy,bez wyraźnych skutków ubocznych typu trądzik i gino. dla mnie zadawalajy łby efekt 10 do 15 % przyrostów. ogólnie to sama deca nie ma sensu. używałbym raczej jako motywację do cieższych terningów. ODBLOK KONIECZNY. ja polecam po 2 tyg przerwie HCG i clomid.
ogólnie sama deka do to sportów walki dla kulturysty nieekonomiczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 629
Wez omke z deka i patrz jak rosniesz w lustze to ba ci o wiele lepsze przyrosty a sama deca to jast****

Ale tu jest smieszna wiara!!! Same paszczury a ja najwiekszy:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 353
grande ty wex i czim klamor bo niemos zpojęcia i jak mosz bzdury pisać to sie nieodzywej a ty frajer to chyba kpisz jo nieuznaja żadnych koksów typu-syf omaitd jest tylko deca i tylko to!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl-deka + meta + ....

Następny temat

dobry towar?

WHEY premium