SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deca czy idzie cos po tym sila

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 640
witam.mam pytanie dlaczego na dece nie idzie mi nic sila.w bicepsie po 6 strzalach przybylo mi z 3,7 na 4,1 i z tego jestem zadowolony a co z sila!!!moze zle cwicze ,robie kazda partie miesni 2 razy w tygodniu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nowy to ja sie nie dziwie ze 5kg poszlo ci na sile tak na drugi dzien . masz szczescie bo w libolu zamiast zwykego arachidowego oleju trafiles na propionat albo superke. masz szczescie chlopie i jeszcze sproboj w totolotku moze tu tez sie uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780


z 3,7 na 4,1 <cm> hah to moja 2-letnia córka juz ma wiecej w łapie i to bez zadnych tam koxów i odzywek ,tylko matczyne mleko

a tak na serio to ja bym na twoim miejscu cwiczyl raz w tygodniu,
po 2 primo moze nieuwzgledniasz w treningu progresji cięzaru albo wogóle zle cwiczysz chyba

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
albo ma wy***ke ciekawe ile masz lat (to do autora)

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
pewnie ma LIBOL-a i 16 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teoretycznie powinines poczuc tez sile proporcjonalnie do masy. nie meg skok ale napewno powinienes zauwazyc postep silowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 640
mam 19 lat i na pewno jest oryginalna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak jest to deka 1ml/50mg organona i masz ją z apteki to możesz tak pisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
na pewno jest oryginalna


kazdy dil tak mowi zeby wcisnac to co nieschodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 788
heh no cos Ty. Deca daje głównie na siłe. Deca wchodzi tak po 7 strzale. Ja mialem 2 wczoraj i dzis jak wyciskalem to dalem rade o 5 kg wiecej. Nie wiem dlaczego. To tez zalezy od organizmu tez.

PS: biore Libol 200.

Pozdroo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
....no comment


5kg przecież to norma bez koksu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 788
jaka norma? co Ty gadasz? Jak w tydzien mozna poproawic wycisk o 5kg? Pozatym nic nie przytlem. To nie poszło mi razem z masa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl staly czy piramidka

Następny temat

pytanko??

WHEY premium