SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podwyższony LH po pct.coś z tym robić?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 324
Witam. Dziś odebrałem wyniki i mam pytanie o lh....czemu może być ponad normę? Ostatni spotkanie enana 56 dni temu. Potem po 10 dniach poszło 14 dni hcg 10tys jednostek. Potem 24 dni clom po tabletce i nolve 30 dni po tabletce.Do hcg szło 0.5 symex do 3 dni. ..chyba za szybko zrobiłem wyniki bo test powyżej normy; ) kilka dni przed wejściem na hcg prolaktyna miałem lekko poniżej normy więc też nie wiem po czym podbilo.ciekaw jestem waszych opinii.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 324
Drugie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 324
I to:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 324
Mocznik-wiem dużo białka i za mało płynów. Nie wiem czemu prolaktyna wyskoczyła? Zbijac? Czy pospieszylem się z badaniami i są zaklamane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jak te puzle ułożyć??

ile dni po ostatnich sermach robiłeś te badania ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 324
2 dni po nolvie i chyba 7 po ostatnim clomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
wyniki są jeszcze przekłamase nawet do 3-4 tyg po odstawieniu
ale tak naprawdę to ja nie widze wyniku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 324
Na pierwszym "slajdzie" prolaktyna 19.1(4.04-15.2) lh 14.1 (1.7-8.6) podwyższone i test 1200 (280-800)
Przepraszam za jakość. ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
wyniki jeszcze spadną
masz wyniki sprzed cyklu?
co biłeś tylko testa?
dlaczego prl nie unormowałeś przed pct?
a progesteron robieś?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 324
Przed pct prolaktyne miałem 4.04. Estro w górnej normie. Przeczytaj mój pierwszy post. Tam mi doradzałeś. Brałem jeszcze deke w dawkach jak w poprzednim poście. ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 324
Na prolo brałem cabaser a na zbicie estro symex tak jak zaleciłeś i było ok.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zbicie estro na poczatku pierwszego cyklu.

Następny temat

Cykl do sprawdzenia przez Was :)

WHEY premium