SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1301
Siema posiadam kilka wspomagaczy ale nie wiem jak je dawkować.O to i one
1.HMB revolution
2.Shock therapy
3.Storm
4.l-glutamina
5.odzywka bialkowa Ultimate whey b.serwatkowe
6.bcaa dymatize

Mialem juz doczynienia z suplami ale od kiedy przeczytalem ze gluty nie popija sie odzywka zrobioną z mleka bo mozna przytyc i ogolnie mleko nie jes najleprze gdyz zawiera lakoze od ktorej to skóra grubieje własnie tak !! :( postanowilem zasiegnac porad na forum.Moj codzienny dzien powrzedni wyglada tak samo wstaje o 6:10 pierwszy posilek o 9 drugi o 12 potem tak okolo 18-19 i nastepny przed snem(dodam ze mam szybka przemiane materi)
Czy mozecie mi poradzic jak najlepiej dawkowac wg was
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
ankieta? jaki cel?

shock - przed tr
storm - po tr(dokup jakąś inną formę kratyny i bierz dodatkowo rano/w ntr 2x 3-5g - chyba, ze masz na tyle tego, żeby pić 2 x dziennie)
białko - jako łatacz dziur w diecie/ przy szybkiej przemianie materii koniecznie z węglowodanami
bcaa - okołotreningowo
hmb - teoretycznie: rano na czczo, przed/po tr, przed snem - imo zbędny suplement, ew tylko jako antykatabolik
l-gluta rano na czczo, po tr, przed snem

pozdro

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2009-10-22 17:37:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1301
Gdy zaczynałem ćwiczyć ważyłem 78kg teraz mam 93 i myślę ze więcej nie trzeba chyba ze to będą same mięśnie
Cel- rozbudować mięśnie
Storma biorę rano nadczczo codziennie i po treningu

Zmieniony przez - igrsan w dniu 2009-10-22 18:23:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Storma biorę rano nadczczo codziennie i po treningu
może być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1301
białko - jako łatacz dziur w diecie/ przy szybkiej przemianie materii koniecznie z węglowodanami

z ryżem bez mleka może być

czy rano i przed snem mogę brać glute + hmb i popić białkiem razem w jednej porcji
a co gdy dołożył bym jeszcze L-carnityne gold czy można wsysać wszystko na raz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
l-carnityne warto brać jedynie przed wysiłkiem aerobowym, także jak planujesz przed snem to moim zdaniem zbędna jest ona całkowicie wtedy, glutaminę i hmb możesz spokojnie wziąć razem z porcją białka tak jak napisałeś

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1301
L-carnityna dobra na rower bądź basen tam gdzie spalamy tłuszcz,myślę ze zostawię ja na potem gdy sie skończą suple
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD

Następny temat

Vitalmax protein 50

WHEY premium