SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

davidoo analfabeta brak nam Kotleta!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156168

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
no Panda taka obwodówka jest interwałem samym w sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Ja miło wspominam ten obwód:

1.Zarzut x6
2.Martwy ciąg x6
3.Push press x6
4.Podciąganie na drążku x6
5.Burpees x max

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Ron - gdzie Knife o tym pisał? podrzuć to jak masz. Jakoś nie ufam tym aerobom, bo widzę co się z ciałem po nich dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Nie czytał żeś tego artykułu na potreningu?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
ten burpees x max, też myślę śmiało można wpisać x6 bo więcej nie wydolisz, jak pozostałe zrobisz uczciwie - wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
x8 wychodziło ,ale mozolnie

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
http://potreningu.pl/artykuly/1791/spraw-by-trening-cardio-pracowal-dla-ciebie 

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
no widzisz, dzięki za arta.
Lyle zdaje się pisał, żeby właśnie bazować na interwale i dużych ilości wody wypijanej, wtedy nie będzie potrzeby ładowań etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Choć aeroby też mają uzasadnienie w wielu przypadkach

Np. dla osoby żywcem wyrwanej z MC Donalda,będą wystarczającym bodźcem.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
gdzieś miałem też art Poliquina o sprintach właśnie...
o, mam: http://www.charlespoliquin.com/ArticlesMultimedia/Articles/Article/1007/Three_Superb_Sprint_Interval_Workouts_To_Achieve_Y.aspx 

i ktoś jeszcze mądry pisał o tym, że cardio powoduje problemy ze stawami, bo w pierwszej kolejności pozbywamy się włókien wolnokurczliwych w dwugłowych co wpływa negatywnie na stabilizacje łąkotki...nie mogę sobie przypomnieć kto to był... chodziło o cardio wykonywane na rowerku w ilości 90min i więcej dziennie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba o ocenę treningu.

Następny temat

Mój pierwszy split do oceny

WHEY premium