SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

davidoo analfabeta brak nam Kotleta!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155039

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
ja mam 3g tluszczu i mam porownanie z 1,5. ogromna roznica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prz1993
Kurva teraz mam rozkminę jaką dietę trzymieć jak nie ćwiczę przez ten tydzień %) Chyba dam ze 100g ww i reszta fat, bo w sumie na chuy mi ww jak nie będzie prawie aktywności %)


dobry pomysl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Rzeczywiście spowalnia metabolizm czy bardziej syci/zamula,bo to zasadnicza różnica? Generalnie,ilość poszczególnych makro,każdy dobiera pod siebie.Ktoś może rzeczywiście źle tolerować duże ilości tłuszczu-szczególnie kiedy ma przewagę nasyconych.Ale to nie znaczy że de facto tłuszcz zwalnia jakimś magicznym sposobem metabolizm.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Przemek,pewnie będziesz omijał posiłki,objadał się syfem.Sam tak mam podczas przerwy.Diety się nie chce trzymać,kiedy wiesz że tylko podtrzymujesz to co zyskałeś.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
tłuszcz zwalnia metabolizm, matematyką można to udowodnić 1g fatu ma 9kcal, 1g węgla 4 kcal... wniosek jest prosty, organizm potrzebuję mniej czasu żeby przetrawić węglowodany i wykorzystać je jako energię

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
Nie jakimś magicznym sposobem, tylko poprzez wpływ na obniżenie aktywności T3 i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21495 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869939
Shit serio mówisz czy to znaczyło że chyuowy? %)
Ronie opuszczać posiłków to nie będę bo głodny ciągle jestem Głównie będę podjadał w chuy owoców, tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ronie220
Rzeczywiście spowalnia metabolizm czy bardziej syci/zamula,bo to zasadnicza różnica? Generalnie,ilość poszczególnych makro,każdy dobiera pod siebie.Ktoś może rzeczywiście źle tolerować duże ilości tłuszczu-szczególnie kiedy ma przewagę nasyconych.Ale to nie znaczy że de facto tłuszcz zwalnia jakimś magicznym sposobem metabolizm.


ja sie czuje zayebiscie na weglach i na tluszczu

przy tej samej ilosci aero i kcal gdy mam duzo wegli a malo fatu to waga stoji, doyebe 2-3g fatu a wegli mniej, kalorie dalej tak samo to waga szla w gore, wiec imo juakis tam wplyw chyba ma %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Arnold,no tak.Dlatego tłuszczu zawsze jest mniej Ja porównuję podobne ilości tłuszczu i węglowodanów(pod względem kcal).

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
aha rozumiem, to nie wiem

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba o ocenę treningu.

Następny temat

Mój pierwszy split do oceny

WHEY premium