SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

davidoo analfabeta brak nam Kotleta!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155040

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Żeby nie było.Ja nie mam kopyt

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też nie, dlatego mi się rzucił w oczy Twój tekst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
ronie220
Antek ma 1 zęba więcej Ale łańcuch w nosie pewnie jest,To taki trick który ma polepszyć mind muscle i użylenie!


tak?
A ja słyszałem, że stosujesz korek analny dla lepszego mind-muscle, bo tak zalecał Vince Gironda - promotor kulturystyki naturalnej, który prowadził nawalonego wagonem towaru Schwarzeneggera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
kvrwa niech pisze relacje hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ee ogolnie to jak to jest z wasza micha, zawsze trzymacie na 100%? ja to mam tak, ze raz na pare dni zjem kilka ciastek, zastanawiam sie co jest najmniejszym zlem kiedy sie ma ochote na cos slodkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
ja trzymam zawsze, tyle że 65-75% makro dostarczam z dobrych źródeł, tzn: ryże, kasze, makarony, kurczaki, ryby, białka jaj,orzechy, wołowina jak jest $. a 25-35% makro dostarczam z gorszych produktów np. jakiś dżem czasami, jakiś snickers wleci czasami jak moge sobie pozwolić na troche tłuszczu, czasami jakieś płatki nesquik czy coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Od czasu do czasu zrobie dzień bez liczenia kcal, ale wizualizuje sobie w głowie co ile ma b/t/w/k mniej wiecej wiec, takiego wpjerdalania na hura raczej nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja codzień nie licze kcal, a zaraz zjem sobie ryż i mielone i oliwe i wiórki i ide spać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ee no to ja tak nie szaleje, po prostu mam tak ze prawie codziennie musze zjesc chociaz jedno ciastko, zeby troche tego slodkiego wpadlo, probowalem jesc owoce, ale nie pomoglo, dlatego pytam co bedzie takim najmniejsyzm zlem, jezeli chodzi o tego typu rzeczy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba o ocenę treningu.

Następny temat

Mój pierwszy split do oceny

WHEY premium