SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

davidoo analfabeta brak nam Kotleta!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155053

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
z tłuszczem jest jeden problem przy redukcji, posiłki są małe objętościowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja i tka mam wyyebane bo jem ile dam rade co mam ochote rpzewaznie na masie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Ale ja chętnie bym usłyszał jakieś mocne argumenty na poparcie tej tezy-że tłuszcz sam w sobie spowalnia metabolizm.Człowiek się uczy całe życie Ale ja osobiście nie spotkałem się z taką tezą wcześniej.Kiedyś nawet konsultowałem tą sprawę z Tadziem

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a drugim problemem przy bf mniej niz 9 na high facie jest to ze wszystko cie boli i nie masz sily na nic
wiec albo stymulanty albo wegle %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ronie220
Ale ja chętnie bym usłyszał jakieś mocne argumenty na poparcie tej tezy-że tłuszcz sam w sobie spowalnia metabolizm.Człowiek się uczy całe życie Ale ja osobiście nie spotkałem się z taką tezą wcześniej.Kiedyś nawet konsultowałem tą sprawę z Tadziem


kto to tadek?
ja sie nie znam wiec nic ciekawego nie powiem CI
wiem co jedynie dla mnie jest ok%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Faftaq Shit,masz przecież sporą wiedzę.Ot wyrażasz ją prostymi słowami,zamiast owijać w ładne papierki

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze mam ale jak cos to praktyczna %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
no i Ronnie nie zapominaj o leptyniel, zbyt niski jej poziom powoduje, że redukcja tkanki tluszczowej jest i bedzie utrudniona. Karol Małecki redukuje na tłuszczowo-białkowej, ale nawet w tej diecie ma węgle w 3 porach by nakręcać metabo jednak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ps. Ronnie zaczerwienilem sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeciez Karol jak leci na t3 to na leptyne jest wyyebka%)
wegle moze daje po to ze jak obetniesz do 0 to nap[yerdalajac ten cytomel jestes plaski w chvj i mieso spyerdala
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Prośba o ocenę treningu.

Następny temat

Mój pierwszy split do oceny

WHEY premium