SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czym dociąć podlogę guma 18mm

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Pany szybka pomoc potrzebna zakupilem podloge profesjonalna na silownie gume 18mm grubosci na cala powierzchnie silowni z tym ze pule mialy po 1m2 a np. szerokosci w pomieszczeniu mam 2900mm i teraz taki puzel 10cm za duzy jest nadgiety i zle to wyglada musze to czyms dociac ale czym ?! zeby to ladnie zrobic
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
jak skoncze ostatecznie co potrwa jeszcze jakis dluzszy czas to moge wzucic zdjecie efektu koncowego , ale przed i po nie zrobie bo nie bawie sie w takie bieganie z aparatem w miejscu "pracy" ze tak powiem teraz czekam na suwnice smitha i kilka innych maszynek i jak to zamontuje to przy okazji dotne ta podloge i bedzie finito :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4581 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522757
nóż tapicerski - nowe ostrze i po problemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
tak mam w planie ale boje sie ze potne to niczym rzeznik i wyjdzie z tego lipa , moze sa jakies ostrzejsze i wytrzymalsze noże tego nie wiem dlatego tutaj pytam może ktoś kiedyś cos docinał takiego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4581 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522757
przyłożyć poziomicę/listwę i do niej dociskać ostrze, powinno być ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
zobaczymy co jutro z tego wyjdzie najpierw wezme jakis najmniejszy elemnt sprbuje tym nozem pociac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4581 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522757
powodzenia zatem życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
nie dziękuje bo lipa będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4581 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522757
będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
18mm gumę raczej ciężko będzie nożem tapicerskim pociąć.
Bym proponował wyrzynarką uciąć.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10117
tarcza 1mm i jedziesz szlifierką ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
już dziś miejsca utrudnijace chodzenie itp wycielem nozem tapicerskim wyszlo jak wyszlo trudno , "zapas" pod sciana aktualnie zostawiłem i nie biore się za to narazie .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szodliwość białka SFD

Następny temat

Szukam podobnego motywatoru (dlaczego warto ćw ABS) całusy

WHEY premium