SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy zakończyć już redukcję

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez jogger z działu Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2359
wtajcie!Piszę po raz pierwszy.Trenuję od 10 miesięcy,jeżeli mozna nazwać to treningiem.Mój wzrost 175 waga 70kg.Dziesięć misięcy temu 82kg.i 103cm w pasie.Obecnie 89 w pasie.Przez pierwsze poł roku biegałem okolo 30 min i trzy razy w tygodniu trening obwodowy.Waga powoli leciała i cm w pasie.W lutym stanęło.Zacząłem biegać rano po kawce i jednym bananku 60-65min.Ruszyło już po pierwszym tygodniu gdzie biegałem 5 razy w tygodniu po 10 km.Problem mam z brzuchem jak wiekszosc.Zmalał ale pytanie mam odnośnie tego czy kontynuować moją dalszą redukcję ponieważ jestem już dosc szczupły a brzusio nadal zatłuszczony i odstaje.Chciałbym wysłać fotki dla porównania ale kompletnie nie wiem jak to zrobić.Myślę,ze ktoś życzliwy mi pomoże z góry dziekuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2359
Dodam,ze konsumuję 6 posiłków dziennie.Nie jem zadnych slodyczy bialego pieczywa napoi gazowanych.Staram się dostosowac do 10 wskazowek zywieniowych.Koledzy odezwijcie się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
daj moze fotę

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2359
Właśnie nie mam pojęcia jak ją wstawić kompa mam ale zupenie się w nim nie łapię dzięki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
wytlumacze ci co i jak. Pisz na gg 10671006
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2359
Limak dzięki za odp.nie mogę się zarejestrowć na gg ale weszłem w twój dziennik treningowy Twoja fotka tzn.postura jest bardzo podobna do mojej z tym,że moja jest słabiej umięśniona i bardziej wydęty brzuchol.Może wreszszcie mi się kiedyś uda zarzucić te foty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
umiesz zdjęcia wysyłac e-mailem? Jeżeli tak to podam ci adres mojej poczty a ty wyślesz mi tam swoje zdjecia. Wstawie ci je tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2359
Dzięki Limak,będę Ci bardzo wdzięczny.Jest tylko mały problem ,ponieważ moja żona poszła na nockę do pracy iwróci rano czy niebyłoby problemem dla Ciebie jeżeli wysłałbym je rano?Jak nie to możesz podać swój adres e-mail Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
[email protected] - W temacie wpisz: fotki od yxz.
Najlepiej jak byś wysłał je przed 8. Bo potem muszę rodziców zawieść na święta do rodziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2359
dzięki bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Skróć może trochę czas biegania i bezpośrednio po nim rób np. A6W
https://www.sfd.pl/Dlaczego_warto_robić_brzuszki-t333899.html 

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nasz tygodniowy plan ćwiczeń.

Następny temat

Tygodniowy plan ćwiczeń na siłowni.

WHEY premium