SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy postawimy na Basa

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2294
lukaszmun ty jedyny mnie rozumiesz.Osobiście najbardziej lubie Basa ze wszystkich fighterów może ze względu na szkoleniówki których kilka mam ale wg. mnie namiesza jeszcze w mma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 277 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12054
A ja tam se w Basa wierze

Ps ...wiem ze rywal nie byl zbyt wymagajacy ale nie przesadzajnie ze Bas byl wolny....
Ps1 czy mi sie tylko tak wydaje czy styl walki Basa byl uderzajaco podobny do stylu walki CC

Zmieniony przez - lukaszmun w dniu 2006-07-23 13:04:56

„Ten, kto zwycięży siebie, jest największym wojownikiem.”
Richard Kim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Po pierwszych ciosach basa zauważyłem że utracił dynamikę ciosów na rzecz ich siły. Nie jest to już ten Bas co kiedyś ale nie zapominajmy że to była pierwsza walka od 7 lat i trenował pierwszy raz od lat 3. Kilka razy ciosy rękoma były dosyć chaotyczne. Bas pokazał jednak że nadal potrafi świetnie kopać. Myślę że to była walka rozgrzewkowa i że Bas ma jeszcze troche czasu żeby sobie wszystko przypomnieć. Jak narazie widzę go w walce z Kimo a potem się zxobaczy. Jestem za Basem i mam nadzieje że jeszcze coś zwojuje jednak nie będzie to łatwe. Ta walka nastawiła mnie optymistycznie pomimo niskiego poziomu przeciwnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Panowie nie oszukujmy sie- wystawiono mu leszcza - Bas reklamuje turniej plus pewnie wyda niedlugo kolejny filmik instruktazowy. To wszystko wg mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
O tym było już dawno wiadomo.
Ja jednak nie obrażę się, jeśli będą go wystawiać nawet z leszczami, choć z wielką chęcią popatrzyłbym na starcia z równie oldschoolowymi zawodnikami.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Szczególnie że Bas jest powszechnie lubiany i między innymi dzięki niemu ten sport sie rozwinął.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Poczytałem teraz trochę (nadrabiam zaległości) i obejrzałem dłuższą (74 MB) wersję walki. Okazuje się, że 'Warpath' miał na przygotowania do walki z Basem tylko 2 dni. Jego noga nie wyglądała najlepiej, ale chyba nie będzie z nią aż tak źle, jak z udem Yoshidy po walce z Chorwatem. Zastanawia mnie też, czy Basowi nic nie stało się w stopę po kończącym kopnięciu. Kto trochę kopał, wie, jak bolesny (dla kopiącego) jest taki low kick nie trafiony piszczelem/całą stopą, tylko samymi palcami. Nawet na worek. Choć Bas wyglądał na w pełni sprawnego, to takie kontuzje zazwyczaj wychodzą jakiś czas po walce.

Dodatkowo na trybunach można było zobaczyć Tito Ortiza w towarzystwie Jenny Jameson (chyba nie trzeba przedstawiać?).

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11456
chyba nie Saib_

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba wiekszosc z nas Jenna wprowadzala w swiat "sexu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
A ile brała $ za godzinę?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WFA King Of The Streets - wyniki

Następny temat

RATUNKU ! Wyprowadzanie ciosów i ból !

WHEY premium