SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy oby na pewno dobrze biore? Kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375
witam...
od 5 dni biorę kreatynę lecz nie jestem pewien czy oby na pewno dobrze. celem jest masa.
1. faza nasycenia (skończyłem ją wczoraj): 20g dziennie w 4 porcjach przed posilkami i trwała 5 dni
2. w dni nietreningowe 5g rano przed sniadaniem
3. w dni treningowe 10g dziennie: 5g przed i 5g po treningu.

czy coś zmieniać?? dodam ze krete biore pierwszy raz w życiu.
kreatyna jest w proszku firmy Body Fortress

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11508
dobrze bierzesz , nie potrzebnie robiłes faze nasycenia , efekt będzie taki sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
to skąd ten pomysł z fazą nasycenia na opakowaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11508
chodzi o to ze kreatyna sie szybciej nasyci a efekt koncowy jest taki sam kolego, szybciej zjesz to kupisz wiencej rozumiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21949
Faza nasycenia jest dobra jak chcemy szybciej rozkrecic krete lub robimy cykl 4-5tyg.
Osobiscie robie lekka faze nasycenia 15g przez pierwszy tydzien, poniewaz takie cykle najlepiej wchodza dla mnie(robilem rozne kombinacje). W ostatniej fazie cyklu schodze do 5g dziennie
pozdro

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1418 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150828
jak robiles nasycenie, to teraz mozesz zostac przydawce 3 - 5g na dobe.

DNT rano, Dt - po treningu (np)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37465 Wiek 32 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126362
ok.

teraz nawet około 5g. może wystarczyć- z tym, ze ja pozostalbym przy wiekszej dawce w tren.- tak jak ulozyłeś.

jednakże jesli mialbym stosowac taki schemat -na porzyszlość- to raczej wolalbym stale dawki w kazdym dniu cyklu ale bez nasycania; 2x5g. dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
na przyszłośc bede wiedział, następna kretka to bedzie masakra olimp-a
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna

Następny temat

co myślicie o połączeniu

WPC zestaw