SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy moge się jeszcze poprawić ?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 328
Witam chciałbym się dowiedzieć czy jeszcze mogę poprawić swoja szybkość ponieważ przed wakacjami biegałem na 60m 9.63s a po treningu na siłowni oraz na basenie biegam 8.3 znacznie schudłem , poprawiła się moja kondycja i tak jak kiedyś nie przechodziłem w zawodach gminnych do dalszych etapów to teraz doszedłem do zawodów między-powiatowych. Mogę się jeszcze poprawić a jak tak to prosiłbym o rady w szczególności jak poprawić szybkość ponieważ to się przydaje na boisku najbardziej . Dziękuje i Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 766
a ile masz lat??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 328
15 :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88
Wyniki masz dobre, a najlepsze na poprawienie kondycji i szybkośći biegania jest bieganie z obciążeniem.
pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2132 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9856
Nie biegaj z obciazeniem !!
Racja to pomaga, mozesz szybko osiagnac lepszy czas. Ale co z tego? Zniszczysz sobie stawy kolanowe i nie bedziesz mogl biegac kilka miesiecy albo dluzej. Biegaj tak ze 15s sprintu i 30s truchtu lub marszu i tak 10min albo dluzej ale nie wiecej niz 20min.

http://www.lesnachata27.pl/
Domek w Chodlu do wynajęcia, tani nocleg nad zalewem w Chodlu !

"Wygrywa tylko ten, co ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć..." - Napoleon Hill
http://www.rundamian.pl - Blog o bieganiu naturalnym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88
obciążenie to nie znaczy 40 kg, tylko z 1-2 może więcej, nawet przy takim obciążeniu jak człowiek biega daje to efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Nie w tym wieku. Szkoda zdrowia.
Cwicz dalej, N3sta dobrze mówi także możesz sie zastosować do jego rad.

Powodzenia

Zmieniony przez - smuk w dniu 2010-02-15 23:29:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy waże odpowiednio?

Następny temat

Siłownia w mlodym wieku

WHEY premium