SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy metanabol powieksza serce

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
-a z jakiego powody TY zaczęłeś brać
-nie jestem uprzedzony do nikogo !
-nie krzycze
-po co bluzgac
-przetlumaczyc to sobie potrafie (z pomoca slownika) moze nie znam angielskeigo tak jak ty (rozumiec to coos tam rozumiem)
-nie chodzi o Twój kompleks nizszosci - nie twierdze ze go masz- ale wielu osob ktore czuja sie bez masy niedowartosciowane
-piszesz przyspieszyc - glupio czuc sie jak 60 latek w wieku lat 30 PRAWDA ?
-
-powiedzmy ze jest tak ze koka "nawet posrednio wplywa na wiele rzeczy - ale wplywa !! niektorych rzeczy nie przekroczysz
- jak kiedys wymysla taki srodek ktory bedzie w 100% ok to sam go wyprobuje
- nie chce sie z Toba kłócic bo nie o to chodzi !!!
nie chce nienawisci itp
- czy uwazasz ze wyniki badan sa 100% prawdziwe ???
bo to na prawde roznie bywa !!! wiem cos o tym matka jest naukowcem ((farmaceuta) leki to ona w sumie wymysla )) i czesto mowi mi ze najpierw ktos pieprzy glupoty ze costam to dziala na czerniaka tak ze zmiany w 95 % sie cofaja a potem okazuje sie ze w 5 %
tak wiec nie wierz wszystkiemu co czytasz
bo to tylko ludzie ktorzy maja w tym rozne cele napisali !!!!
i jaeszcze raz powtarzam - ja dziwnie sie nie zachowuje , nie mam jakiegokolwiek kompleksu , nie przyjmuje zadnych uzywek (oprocz herbaty i eca i w sumie jakis tam light lekow)
-wydaje mi sie ze znasz sie na temacie - wiec powinienes wiedziec ze na 1 cyklu sie nie konczy
koks wciaga jak narkotyk
- i powiedz czy wszystko co do tej pory napisalem uwazasz za bzdure ?????
- czy na prawde uwazasz ze koksy nie maja zadnych efektow ubocznych ? (wlasciwie stosowane ?)
- palisz pijesz bierzesz koksujesz ? (jeszcze )
prosze odpowiedz na wszystko wyczerpujaco
dobra koncze ide sie uczyc fizjologii
pa


XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 540 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17055
ejj kurde ja zadalem pytanie a ci sie dalej bija
przestancie!!
jakby ktos mogl odpowiedziec na powyzsze.. i jeszcze dopisac kiedy najlepiej brac czy przed/ w czasie/po jedzeniu ???
z gory thx

ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Boofi ciesze sie ze wracamy do normalnego tonu dyskusji
Ja zaczynalem przygode ze sportem z Judo jao 13 latek, tam zobaczylem silownie i mi sie to spodowalo.
Trafilem do dosyc znanego trenera i zaczolem trenowac trojboj jako 15 latek
mialem startowac jako junior mlodszy i za namowa "starszych" kolegow uzylem piorunujaca dawke 30 metek

"piszesz przyspieszyc - glupio czuc sie jak 60 latek w wieku lat 30 PRAWDA ? "
Troche przesadzasz, chyba ze mowimy o podworkowych kokserach , ktorzy biora wszystko co sie da.

"-powiedzmy ze jest tak ze koka "nawet posrednio wplywa na wiele rzeczy - ale wplywa !! niektorych rzeczy nie przekroczysz "
Nie porownuj narkotykow do SA i to co piszesz to tak jak bym powiedzial ze nudowanie ulic prowadzi posrednio do wypadkow drogowych(?).
Wyniki badan mowia za siebie, byly przeprowadzone niezaleznie wiec powinny byc ok.
Koks nie "wciaga" jak narkotyk, sam nie bralem przez 5 lat i bylo dobrze , ale pewnej formy nie osiagniesz bez niego.
Nie uwazam wszystkiego co napisales za bzdore ale za wyolbrzymianie.
Efekty uboczne koksow w przypadku rozsadnego stosowania przez dojrzala osobe sa minimalne, z naciskiem na slowo minimalne i dojrzala.
Nie pale, pije wino czerwone,czasami piwo ale nie wiecej jak mala butelke bo strasznie po nim leje

Ax mogl bys w ogole podac wiek itp. bo z sercem to raczej ci sie nic nie stanie wedlug mnie, ale ci powiem ze nastolatki czesto doswiadczaja bardzo przewlekly tradzik od metanabolu(szczegolnie od ruskiego swinstwa).
Lifter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o ile mnie pamiec nie myli to ma 21 lat i wazy 60 pare kg i bral juz 100 mety... dobra mam pamiec ax? a pamietam jak mówiłes ze bedziesz juz jechał na sucho... ehhh chyba nie odwiedziemy cie od tego złego bądź co bądź pomysłu.

panowie to była burzliwa dyskusja, kazda strona zawzięcie broniła swoich przekonań i chyba nikt swoich nie zmienił, chociaż doszliśmy do ciekawych wniosków. proponuje zakończyć dyskusje, podać sobie ręke i wrócić do tematu, bo tyle sie rozpisalismy, ze kolega poczuł sie zdezorientowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
...i pewnie wie mniej niz na poczatku ;)

"Carpe diem" bo "Panta rhei".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
hehe
-my to sobie za kazdym razem reke podajemy ))
-przeciez nie o to chodzi (nam wszystkich ) zeby ktos na wozek trafil
-dyskusja bedzie trwac wiecznie
-chodzi o to ze jak tak dalej pojdzie to post AX'a bedzie mial najwiecej odpowiedzi i na kulturystyka.pl bedzie wyrozniony

dla przypomnienia : Nikt przy zdrowych zmysłach nie popiera stosowania dopingu, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Udawanie, iż problem dopingu nie istnieje w polskich siłowniach nie ma sensu. Udzielanie informacji o sterydach to zło konieczne, a decyzja o ich zastosowaniu należy wyłącznie do trenującego. Konieczna jest pełna i rzetelna informacja na ten temat ze szczególnym uwzględnieniem możliwych skutków ubocznych. Właściwa wiedza może uchronić wiele osób przed zrujnowaniem sobie zdrowia! Tylko osoby lekceważące swoje zdrowie podejmują decyzję o stosowaniu dopingu. Misją portalu jest to, aby nie robili tego bezmyślnie lecz z pełną świadomością przyszłych konsekwencji.

Nasza filozofia antydopingowa polega na edukacji, informowaniu, ostrzeganiu i wskazywaniu rozwiązań alternatywnych. Nie zachęcamy do stosowania dopingu, nie handlujemy sterydami ani nie rozpowszechniamy informacji na temat nielegalnych możliwości ich kupna lub sprzedaży.


[email protected]


i :


Jak sam zauważyłeś, serce to mięsień. A jako taki rośnie także wtedy gdy rosną i inne mięśnie. Nie da się powiedzieć czy akurat Metanabol powiększa serce bardziej lub mniej niż inne steroidy anaboliczne, bo badania takowe czyli porównawcze nie były robione. Niewątpliwe jest natomiast to, że jak każdy SAA może on powodować powiększenie każdego mięśnia w tym i sercowego. Ważne jest co innego, mianowicie to, że niekorzystne zmiany przerostowe w obrębie układu kardiologicznego pojawiają się w wyniku przyjmowania dużych dawek steroidów anabolicznych i w dłuższych okresach czasu. A także typ treningu - większe zmiany przerostowe serca obserwowano u stosujących SAA i uprawiających dyscypliny o charakterze wytrzymałościowym niż statyczne ćwiczenia (jak np. kulturystyka), chyba, że ktoś trenuje heavy duty czyli do oporu i z pomocą. Wówczas przerosty serca były notowane częściej i miały poważniejsze konsekwencje pokroju niewydolności.

Pozdrawia

Ed


LIFTER
pytanie
to biorac koxy lepiej nie robic za bardzo aerobow (bardziej moze wytrzymalosciowo czyli tetno nie 60 - 80 % max tylko 75 i wiecej ??? i do tego nie forsowac sie zbytnio na silce ????
POZDRAWIAM
-powiedzialem dosc glosno-
hehe
pozdro



XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
o kurde TO JUZ JEST NAJPOPULARNIEJSZY TEMAT !!!!!
sory za brak gustu w stosowaniu capsa :)


XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 540 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17055
taa acid blisko blisko pamiec masz niezla:)
20 i 66 kg i faktycznie kiedys wazac 49 kg(hehe w h.. niedowagi bralem 100 polskiej)i powiem ze niezaluje bo bylem tylko skora na kosciach..:)
puzniej jechalem na sucho tz. suplementy(kreatyna+gainer+hmb)czego tez niezaluje bo skoczylo 5 kg z czego 4 zostalo po spadku.a faktycznie mowilem ze byc moze ostatnia:)
tz chcialem kiedys wowczas jeszce wziasc ale tak po 2 latach a jednak zdecydowalem sie po pol roku gdzies..owszem rozumie was chlopcy ze niekturzy mysla ze to moze byc uzaleznienie ale nie w moim przypadku :) dlatego ze tak samo z alkocholem kiedys lalem hektolitrami a obecnie nieruszylem nawet piwka od jakis 4 miechow i tak samo z kofeina przy czym kiedys 2 dziennie szlo skonczyly sie uzywki od kad zaczolem cwiczyc i naszla mnie mania opetania w kg
Mietek ten tz 60-80 tabsow chcialbym rozlozyc najlepiej na 3-4-4+reszta chociaz niewiem czy to bedzie dobrze... i polaczyc zgainerem+bialkiem+hmb+dieta chodzi mi mianowicie o kilka kg. tak 6-7 . apropo wypowiedzi to faktycznie temat jest juz trochu spory :) ale nic sie niestanie inni tez sobie poczytaja i poucza odnosnie serca itp :)
pozdrawiam-ax

ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 540 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17055
aha panowie i kiedy jeszcze najlepiej przyjmowac? czy przed/w czasie/po posilkach glownych??

ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Z tego co czytalem to lepiej szybko chodzic lub jezdzic z umiarkowana predkoscia na rowerku.
Tak 60-70% max.
Ja lubie chodzic na biezni pod lekkim kontem lub rowerek z 18-20km na godzine.
A przy silowych cwiczeniach nie wsztrzymywac oddechu.
Lifter
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na tłuszczyk....

Następny temat

NORANDRODIOL -666-Gochan

WHEY premium