SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy metanabol powieksza serce

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Ax po posilku ty kokserze ,co 3 godziny dawka ale nie po 18.
Lifter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 540 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17055
lifter wiem wiem ze meta dziala gdzie 3 godziny najbardziej.. ale chodzi o to czy przed posilkiem w trakcie czy po i ewentualnie w jakim czasie przed czy po itp.. noo i czemu nie po 18 ?
a co do koksera to bez takich prosze ))

ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 540 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17055
nooo panowie czekam... czekam..

ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Wiesz po posilku-minuta czy piec noe robi roznicy.
Nie po 18 ze wzgledu na to ze meta bardzo szybko hamuje produkcje wlasnego testo, a w nocy organizm pozbawiony mety bedzie niby wytwarzal swoj testosteron w miare normalnie.
Zekomo nastepuje to pomiedzy 4-6 nad ranem i to pozwoli(zekomo) zmniejszyc spadek wlasnego testo(ja tak robilem).
Taka taktyka kokserow ;)
Nie zapomnij o sylimarolu,wit C,E i B-complex.
Powinienes rowniwniez wziasc clomid po cyklu i miec nolve podreka.
Unikaj alkocholu w czasie cyklu bo to dokreca watrabe na maxa.
Lifter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ax pokręcło cie! 4 tabsy mety dziennie przy 66kg??? zablokujesz sobie receptory i ch*ja ci da. pomyśl ile bedziesz brał za np. 10 lat? 300 metki na cykl, żeby coś podziałało? spróbój wziąść 1-2-1-2 itd. (jeden dzień jedna tab., następnego 2, potem znów 1 itd.) przez 6 tyg. Do tego biało podczas cyklu. No i standardowo - kreatyna po cyklu bla bla
STOSUJESZ ZA DUZE DAWKI, KTORYCH I TAK NIE BEDZIESZ WSTANIE WYKORZYSTAC, CHYBA ZE CHODZI CI O ZALANIE SIE WODA, TLUSZCZEM I ROZSTEPACH.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 540 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17055
acid nooo moze zaduze.. zostane na 3 ostatnio na polskiej zrobilem 7-8 kg z minimalnym cwiczeniem i bez diety w sumie bo bylem kompletnie zielony wowczas ale 6 tyg.?? to zadlugoo zdecydowanie zadlugo .. kazdy mi mowi ze max w 4 tyg powinienem wziasc.. wiec trzymajac sie cyklu 2-3-3-3 powinno byc ok.

lifter a na co jest do kadnie sylimarol ??? ile to kosztuje i czy mozna bez problemu w patekach i recepty dostac???
ps. witaminki mam b1+b6+betakatoten+centrum+

ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
6 tyg. jest ok, ale gdy nie przekroczysz 2 metanów dziennie! 2-3-3-2 jest.. hmm powiedzmy troszke za mocny. spróbój tego cyklu co ci podałem, naprawde jest bardzo lightowy i powinien dac dobre efekty i zawsze mozesz go powtórzyc za 6 tyg (potem dłuuuzsza przerwa). sylimarol jest na wątrobe.



Zmieniony przez - acid w dniu 2002-04-22 23:19:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 540 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17055
acid no wlasnie ze za 5 tyg ide na 18 do dziewczyny i jakbym niewypil kielicha albo lampki szmpana za jej zdrowie to mogla by cos podejzewac :) i dlatego zalezy mi na max. 4 tyg. cyklu a co do simaralu to czy to da sie ebz recepty bez problemu dostac.. ile kosztuje i czy to sie je codziennie czy jak?:)

ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szczerze mówiąc to gdybys brał dawki jakie ci podałem to ta JEDNA lampka czerwonego wytrawnego wina ci nie powinna zaszkodzić

ale wódki niet!



Zmieniony przez - acid w dniu 2002-04-22 23:38:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Sylimarol doataniesz chyba w aptece- przynajmniej 300mg dziennie na 3 dawki.
I jak mowi Acid, wodki niet
Lifter
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na tłuszczyk....

Następny temat

NORANDRODIOL -666-Gochan

WHEY premium