SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy komus udalo sie wyjsc z NALOGU ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1605
Co do twojej wypowiedzi flex to ja znam przypadek jak zapalony kulturysta z dawnych lat dawal swojemu dziecko mete do butelki od momentu jak przestalo pic z cycka.

Dziecko przy dorastaniu zaczelo sie dziwnie zachowywac, odj**alo mu do takiego stopnia ze gryzl ludziom ubrania na ulicy, tak dobrze czytacie, podbiegal do ludzi i ciagal za rekawy jak pies.

Po latach i szczegolowych badaniach wyszlo szydlo z worka jaki byl powod.

Kobita rozwiodla sie z ojcem dziecka a ten zostal skazany na 10 lat kryminalu.

Takze nalog nalogiem ale skrajne przypadki doprowadzaja to ogromnych tragedii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
science-fiction

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1605
Mogloby sie tak wydawac

znam osobe ktora osobicie zna ta rodzine wiec to nie bajka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
ja jak osiagne pewien wyglad to bede potrafił odstawic,z moze nie na zawsze ale napewno nie bede to lecialy juz grube cykle tylko cos typu troche gh i cypio ew bold.
obecnie tez jestem juz po 4mies na offie i mialem zaczynac w grudniu, ale zaczne w styczniu raczej.
jednak zeby moc spokojnie powiedziec na offie ze jestem zadowolony z wygladu itp to musze jeszcze potyrac troche. u mnie okres po ok 3mies od cyklu juz sie forma stabilizuje i od tego momentu moze byc juz tylko lepiej. ale pierwsze 2-3mies po np pol rocznym cyklu to okres walki o wyglad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
jesli ktos mysli ze uda mu sie zachowac miesnie zrobione na chemi bez uzycia chemi to ma mala wiedze na temat tego sportu.

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
a mięśnie zdobyte bez chemii?
również po zaprzestaniu treningów "przemijają z wiatrem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
duke mowie ja po 3mies juz ma za soba jakies znaczace spadki i sily i masy, takze nie sadze zebym np za kolejne 3mies wygladal zdecydowanie gorzej. oczywiscie u mnie off jest na pelnej suplementacji tj bcaa, bialko, gainery, i mono+staki cyklicznie. pierwsze 3mies to okres kiedy najintensywniej mysli sie o nast bombie. a obecnie to powiem szczerze ze mysle raczej o odwlekaniu startu z cyklem niz przyspieszaniu. bo zaczyna sie pojawiac male okienko w tunelu gdzie na przestrzeniu tygodni dostrzegam juz jakis minimalny progres. dlatego staram chociaz ciut odrobic np spadki sily z czasu pct itp. ale nie powiem suple sa mi konieczne bo bez nich cieniutko. oczywiscie wszystko jest zalezne od dlugosci cyklu, uzytych srodków. jednak mysle ze to tez zalezy od poziomu jaki sie osiagnelo przy pomocy saa i w jak krótkim czasie. jak kto powiedzmy zaczal saa po roku na suchu i wazyl np 80kg, a po 5latach praktycznie ciaglej zabawy z saa wazy 120kg, no to dziwne by bylo gdyby nagle odstawil saa na stałe i trzymal juz zawsze poziom chociazby 115kg.

a bez treningów to i na chemii i bez miesnia uciekaja, chociaz te po chemii szybciej

Zmieniony przez - tomczers17 w dniu 2011-11-02 14:49:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
tez tak myslalem , po ostatniej bombie , lecz minal rok i leci wszystko do punktu wyjscia naturalnego czyli to samo co bys mial po samej silowni cwiczac naturalnie.

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mięśnie zdobyte bez chemii? tutaj sie flex nei zgodzodze, dam przyklad mojego dobrego przyjaciela, na suplach i zarciu przez ok 5 lat zrobil 106kg, pas ok 90, reka ok 44-45 nie jest mocno zlany wiadomo nie jest to jakas mega jakos ale wmaire zdrowa masywna sylwetka. teraz od ok roku 0 silki praktycznie ciagle praca za granica i spadkow to ja u niego nie widze, tazke to co sie zrobi na suplach zostaja natomaist to co na koksie bardzo szybko spada czego doskonalym przykladem jest np sylwetka Mocnego, kilka mies off i wrocil do punku z ktorego zaczynal jednkaze pamiec miesniowa pozwolila mu bardzo szybo odrobic wiekoszosc spadkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
hektor ale to akurat nie znaczy ze jak kolega tak ma to jest regula. bo moj znajomy np cwiczyl 6-7lat i szczerze mowiac to supli nawet nie dawal. czasem gainer lub bialko ale kreatyny czy cos nic praktycznie. efekty podobne do tych twojego kolegi. potem polroku szybszego trybu zycia bez silki i spadl jakies 15kg. i tak nadal wygladal na kogos kto cwiczy ale do wygladu sprzed pol roku brakowalo mu sporo. jednak wystarczylo pol roku ostrych treningów i wrocilo prawie wsio, wiec napewno maja oni latwiej.

duke no nie wiem nie wydaje mi sie ze jakbym dalej trenowal, trzymal diete i wcinal suple jak dotychczas to za np pol roku bym spadl ponizej np 90kg bo moja wage sprzed saa to sporo ponizej 90kg. powiem wiecej na koniec cyklu wazylem ok 98kg. po pct ok 95-6, teraz tydzien temu (czyli 4mies po cyklu) wazylem ponad 99 w koncówce cyklu z krety. obecnie ok 98 bo woda po mono zeszla. nie powiem ze wygladam identycznie jak wtedy na koniec cyklu bo bf byl ciut nizszy a miesnie pelniejsze. ale napewno nie wygladam tragicznie w porownaniu do wygladu na cyklu. mysle ze jakby zszedl do tamtego bf to waga by byla 2-3kg nizsza. nie chce zapeszac ale wydaje mi sie ze za 2mies nie bede wygladal gorzej, i jesli bym nie zaczal cyklu to pewnie za pol roku rowniez bym gorzej nie wygladal. natomiast wiem ze wystarczy ze na 2mies odpuszcze zarcie ,suple, i bede lecial sporadycznie treningi na pol gwizdka to spadne napewno sporo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sterydy a choroby wieńcowe (krążenia)

Następny temat

doradzcie co na cykl

WHEY premium