SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy ja sie doigrałem ????????????!!!!!!!!! pomocy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez B-50 za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zrob badania na poziom prolaktyny! e2 estradiol! LH! Idz z wynikami do endokrynologa to po pierwsze. po drugie jak nie chce ci sie ruchac to mniej probemow na lbie, gdyby bab w ogole nie bylo to nie bylo by wojen i calego wyscigu szczurow w pogoni za moneta. ***alo by cie czy jezdzisz polonezem czy mercem. po trzecie spobuj cos na boku ostrzej uzyj wyobrazni wloz agresji w ***anie one to kochaja lubia byc szmacone w lozku i na codzien tez im sie przyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
jak 60thplace pokombinuj cos z erotyka bo inaczej lipa jak****:P tribulus jak wszyscy wczesniej wspominali, no i staraj sie wyeliminowac stresogenne czynniki w swoim zyciu! bo to bedzie chyba jedynym powodem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 660
no a u mnie jest na odwrót,ostatni raz coś tam biłem w listopadzie 2008 i od tamtej pory libido wzrosło i mam z tym problem ale w drugą strone,chce mi sie non stop i nie potrafie z tym walczyć...albo po prostu nie chce;-P

Urban007 "cAŁY CZAS DO PRZODU"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 660
a co do kolegi hm...może spróbuj odbloku a jak to nie da to jakiś cyklik i sie wtedy zobaczy...

Urban007 "cAŁY CZAS DO PRZODU"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 119 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10767
Zdecydowanie wolałbym żeby mi się wiecznie chciało niż odwrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 141
powiem wam ze przez 3 tygodnie bo za 3 tygodnie mam wizyte u lekarza bede chcial dieta pokombinowaC! Potemn porowna sie wyniki i zobacze czy dalej ale ogolnie dzieki chlopaki bo juz mi lepiej na glowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 141
aczkolwiek jedno nie daje mi spokoju , czy jest możliwe zeby blokada spowodowana przez sterydy postepowała przez lata????.. Czy jest mozliwe zeby przez 4 lata rozwijała sie stopniowo i nagle dotarła do puntku , w którym pojawiają się dolegliwośći
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Nie wiem, różnie to bywa.
Są twarde organizmy, tłamszone saa przez wiele lat bez skutków.
A ktoś przypadkowo się załapie na małe dawki i cuda się dzieją.
Jak to się mówi ,, TWARDY CHU TO I PRZEZ MAJTKI Z POŃCZOCHAMI PRZELEZIE,,


Zmieniony przez - Jendrek74 w dniu 2010-02-02 19:11:13

Zmieniony przez - Jendrek74 w dniu 2010-02-02 19:11:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 211 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2108
hmm ja spotkalem sie kiedys z przypadkiem ze to koles sobie wkrecal ze po cyklu bedzie wszystko nie tak z erekcja i libido i tak byla ( ale wina bylo wkrecanie sobie tego ) kiedy mial walnac jakas panienke nakrecala mu sie mysl ze jest lipa i byla lipa a walic koniucha w domu mogl po kilka razy spokojnie w domu ;] z czasem przeszlo.. tyle ze to byl przypadek u 19 latka a nie u 23

" tu skārsi grūtumu un pie pārējiem esi..."

jesli pomoglem daj soga

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYNIKI BADAN

Następny temat

nastepny cykl

WHEY premium