SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy ja sie doigrałem ????????????!!!!!!!!! pomocy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
kiedy sie robi badania poziomu tescia??
po cyklu i po odbloku po jakim czasie??

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz zrobić przed cyklem w trakcie cyklu(wiesz czy wala nie bijesz)i np jakis czas po odbloku (zależy od długości cyklu) aby zobaczyc czy wszystko wróciło do normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Może zmieniła Ci się orientacja?.

Poważniej - może tryb życia codziennego jest taki a nie inny. Zdrowa dieta i na początek mocny tribulus i obadaj sprawę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
idz do doca w UK

czy w uk/usa nie stosuje sie testa dozywotnio w malej dawce dla pacjentow o predyspozycjach do jego niskiego poziomu?

bedac ponizej norm napewno bys sie zalapal
mialbys ten problem z bani a i poprawe jakosciowa treningow jak i zycia wogole

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
musisz fajna dupe znalezdz i tyle, pozatym problem wg mnie psychiczny - wypalenie, zacznij cos robic - jakis nowy sport czy cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
tak, albo nowa dupa, albo płatne. Mysle ze daj swojej kase wyslij ja do fryzjera, niech zmieni kolor bielizny troche niech zmieni styl, a nie bedziesz z niej schodzi, albo ona z ciebie.
W wieku 23 lat nie miec ochoty na bzykanke "Dziwne, normalnie kurna dziwne"
A powaznie, przejdz sie do lekarza - pogadaj - po to sa, moze przyczyna lezy gdzie indziej ...

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
psychika cie jeszcze bardziej blokuje z fujarka ale to nie o to lotto, moj kumpel juz dozywotnio bedzie bral testosteron, ma calkowity zanik produkcji testo a nigdy nic nie wbijal, nie przypominam sobie zeby w ogole nawet kiedykolwiek w silowni byl... tak wyszlo jak wyszlo i juz z gory wie, ze to nie jest wyleczalne ale nie ma to jak se prolo walic caly czas na legalu, wyszlo to przypadkiem w rozmowie jak bylismy na urlopie i wylukalem u niego w aucie rano zamarzniete na kosc prolo
obecnie ma 34 lata a problem pojawil sie u niego jakies 5 lat temu, nie ma problemu z ruchaniem bo wciaz awantury w domu z zona o dupy na boku

Zmieniony przez - irko123 w dniu 2010-01-30 16:21:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1058
lekarz mu da ku... paracetamol jak zawsze tu u mnie dają trzeba łazić non stop poszukaj jakichś alpha male tribulusów i nolve załatw to powinno pomóc troche i niech ci sie laska przebieże, pomajstrujcie, zmieńcie coś powinno pomóc ja miałem lekki zanik ochoty ale wraca samo zmień diete to dużo mi dało odstaw śmieci wszystkie to powinno pomóc ( śmieci w sensie fast foody i reszte gów..)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
i niech ci sie laska przebieże
za włamywacza np trochę przemocy nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1058
może być zależy co kogo kręci hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYNIKI BADAN

Następny temat

nastepny cykl

WHEY premium