SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy dobrze to robię ? (było 102 jest 92 ma być 80(co najmniej)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5869

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
Potem rozłożyła mnie trochę choroba, tak że i dieta delikatnie podupadał, ale jeszcze parę dni i wracam kontynuować, tym bardziej, że waga trochę chyba ruszyła w dół bo pokazało mi rano(na czczo, tak zawsze się ważę) 86kg ( myślę, że to nie jednorazowy spadek podczas ważenia). Za wszelkie uwagi z góry dzięki.

Zmieniony przez - mjudu w dniu 2013-12-08 18:39:27

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
Cześć wszystkim, z uwagi na chorobę (a rozłożyło mnie dość konkretnie) wracam do pracy nad sobą od nowego roku. Czas choroby przeznaczyłem na czytanie i muszę powiedzieć, że coraz bardziej przekonuję się do IF i chyba spróbuję tego sposobu odżywiania aby zredukować tkankę tłuszczową. Jak zacząłem czytać o IF to nie byłem do niej przekonany, ale z uwagi na wypowiedzi i doświadczenie ludzi na forum zakończone ich sukcesem, no i małym zadowoleniem z diety zbilansowanej jaką stosowałem na redukcji (waga jak i wymiary stały w miejscu przez długi okres pomimo intensywnego treningu, myślałem, że sie przetrenowałem nawet, ale to nadchodząca choroba mnie osłabiła) postanowiłem zarzucić IF. O postępach i ich braku będę pisał. Pozdrawiam wszystkich

Zmieniony przez - mjudu w dniu 2013-12-27 11:19:00

ból nie istnieje

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta i ćwiczenia (było 102 jest 92 ma być 80(co najmniej)

Następny temat

co jeść po treningu o 22?

WHEY premium