SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy 50 mg EUROTHYXU moze zablokowac tarczyce?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 126
synku pozluchaj , j ani emowie aby si edoprowadzac do nadczynnosci ale jezeli ktos ma normalny poziom hormonowa tarczycy ale w dolnej polowie normy i ma przy tym lekkie obrzeki, bol eglowy, mimo diety i cwiczen nie moze schudnac, zatzrymuje wode pod skora, ma sucha skore, troche sie luszczaca, lekka depresje i jesli te objawy nie maja innego medycznego uzasadnieni abo badania wychodza w normie, krew mocz, usg jamy brzusznej, to istnieja wg najnowszej literatury medycznej wzkazania do podani amalych dawek syntetycznego hormonu tarczycy, i obserwowani aefektow, jesli pacjent poczuje si elepiej to nalezy kontynuowac takie leczenie caly czas, w moim przypadku przez zazywaniem ft4 mialem ok 13 norma to od 9 do 20 a teraz po jedej tebletce eurothyxu dziennie mam ft4 17 wiec tez w normie ale wyzej a kolosalna roznic aw wygladzie i samopoczuciu, a wiec drodzy lekarze nie bojmy sie experymentowac, A wy jak widze wciaz gadacie , nudzicie tu o tych samych rzeczach, sterydach i td , nikogo madrego to ju znie obchodzi , czas na zmiany, wiem ze wiekszosc z was ma po 15 lat i poziom waszych rozmow jest nijaki ale to co ja mowie jest swietoscia

im back;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
wszystko ok ale ostatnie zdanie mi się nie podoba

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam rozumiec ze T4 nie povvoduje depresji itd?

A co do ostatniego zdania to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 126
jescze to takiej kuracji dorzucilbym bym jakis inhibiotor aromatazy jak arimidex i reduktor alfa reduktazy aby chronic prostate jak penester, i mamy idealna kuracje na bardzo dlugi czas , mal edawki caly czas oto jest to czego nam potrzeb aa nie jakie skuracje i przerwa bo to bez sensu

im back;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2009
sog ciekawy eksperyment koles zapodaje

DILL HG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
psowy a jakie na t4 odczucia / bo nie doczytalem chyba /. Ja po t3 strasznie zmeczony, obolale miesnie. I jakas dokladna nazwa preparatu ew. zdjecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 126
no i wlasnie to jest blad .nie powinno sie uzywac t3 syntetyczne jak cytomel, organizm sam przeksztalca t4 jesli ma go w odpowiednich ilosciach w t3,powinno sie przyjmowac tylko i wylacznie t4, praparatow jest kilka pod roznymi nazwami al ejest to to samo, ,ja uzywam EUTHYROX N 50,i jak juz pisalem czuje sie po nim swietnie, tzn pierwsze 3 dni mialem uczucie goraca, kolatania serca i bezssennsoc lekka ale to organizm sie oczyszczal z nadmiary sluzu i wody, po tym okresie czuje sie idealnie, zadnych obrzekow, zadnego zatzrymywani awody, nawet jedzac duze ilosci soli i weglowodanow nie zatrzymuje ani grama wody pod skora, jestem spokojniejszy, bardziej opanowany, glowa mnie przestala bolec, na treningach utzrymuje mi sie odpowiednie cisnienie krwi, , nie poce sie,nie mam klopotow z zasnieciem, jest SUPERa bior etylko 50 mg a przy niedoczynopsci bierze sie ok od 75 do 200, ale ja nie mam niedoczynnosci jak wczesniej przedstawilem wyniki, co ciekawe po 2 dniach odstawienia tabletek wszystko wrac ado poprzedniego stanu czyli wtedy mozna odczuc co sie traci odstawiac t4, wiec mozn apowiedziec ze t4 dziala odrazu, widze jak tluszcyk mi sie spala ale wolno , wszytko na spokojnie.co ciekawe jest mi zimniej niz bez hormonow, tzn skora traci warste wody ktora ja ogrzewala wczesniej i wysuszla, teraz mam gladka , dotleniona skore i ciemniejszym kolorze i zrobcie to z glowa bo ektomorficy ktorzy mja naturalnie wysoki poziom t4 ni epowinni brac synetetyka, dlatego jesli jeste sszczuply , suchy, ni ezatzrymujesz wody to ni esiegaj po t4, natomiast gdy latwo puchniesz, zatzrymujesz wode, ni emozesz schudnac mimo diety , jeste sgladki to zbadaj sobie tylko ft4 czyli wolny t4

im back;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
soga dam-dobre podejście do sprawy masz a i lubię takie experymenty

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
sog. psowy powiedz mi jeszcze, gdzie takie badania mozna sobie strzelic? w przychodni? i jakas dokladniejsza ich nazwe?

Zmieniony przez - ritual w dniu 2005-09-17 15:29:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 126
w kazdym laboratorium,przychodni i szpitalu, zbadaj sobie: fT4 i testosteron

im back;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy wszyscy duzi zawodowcy ala COLEMAN maja nadcisnienie?

Następny temat

coś o ginekomasti

WHEY premium