SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czemu wieku 15 lat nie mozna wziaść xpand?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5230
Jakoa że jestem w twoim wieku się wypowiem w tym temacie

Ja ćwiczyłem trzy miesiące przed wakacjami regularnie miałem ułozony plan dietki dokładnej wyliczonej nie było ale 6-7 posiłków było ryże ryby makarony tunczyk twaorgi się jadło i nie wiem czy mi uwierzysz czy nie ale przyszło mi 2 cm w łapie to jest dowód że osoby które odpowiedziały ci wczesniej maja racje !! przez pierwszy miesiacwakacji dorwałem prace i nie ćwiczyłem i teraz znów zaczołem i mam zamiar poćwiczyc miesiąc dwa i kupic Gainerka jako uzupełnienie bo zaczyna sie rok szkolny i nie będzie tak łatwo z posiłkami a i może się pomysli nad jakims mono + carbo do tego :)
P.S Widze że mało czytasz forum (patrz liczba art przeczytanych) Gdybys czytał to bys napewno nie zrobił tego co zrobiłes!! Ale pewnie posłuchałes kolegów
Pozdrawiam
Zmieniony przez - PH1964 w dniu 2007-07-25 20:46:42

Zmieniony przez - PH1964 w dniu 2007-07-25 20:49:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36067
i tak trzeba ph1964 <okok> tak dalej dieta i jeszcze raz dieta
silverhand:

do masz tu przyklad kolegi w twoim wieku. Mial diete i weszlo mu po niej wiecej niz tobie po tej kretce :P

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4985 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93179
Uloz sobie diete i trenuj. Ja cwicze 8 miesiecy mam 16 lat. Nie bralem zadnej kreatyny a w bicu uroslo mi jakies 6 cm. Kreatyny narazie nie mam zamiaru brac bo po co ?? Wystarczy jesc i dawac z siebie wszystko na treningu i sie regerenowac a efekty beda takie same jakbys robil cykla na kreatynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15963
jak sie wie jak brac to mozna...
ja wzialem cp po pol roku cwiczen
3,5cm w reku przez 6 tygodni
tylko nie mowcie mi ze bez kretki tak samo by poszlo ;)

sprawiedliwosc bez mocy jest niczym lecz moc bez sprawiedliwosci to tylko przemoc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10411
Monterze kadlugow. Moze po prostu jak spales ktos dosypal Ci czegos do teg Cell Pump'a.

pzdr.

Zmieniony przez - WWJD w dniu 2007-07-26 11:39:09

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
3,5cm w reku przez 6 tygodni

tiaaaa

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36067
chyba na niezlej pompie odrazu po treningu :P

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15963
o wielcy znawcy
******le czy mi wierzycie czy nie
to byl 1 cykl, 1 hst i
zreszta, nie bede sie wam tlumaczyc
w koncu wasza wielka wiedza i tak jest nad rezultatami :)

sprawiedliwosc bez mocy jest niczym lecz moc bez sprawiedliwosci to tylko przemoc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14043
mlody_gda 3cm
Zalezy tez z jakiego pułapu startowales przy łapce 29cm moze i bys dobił do 32cm przy ciągłym jedzeniu i treningu ale to musialo by byc mono a nie cp ale i tak nie chce mi sie w to wierzyć
Po prostu źle zmierzyłes przed czy po cyklu i w tym rzecz.

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3095
3,5 ciężko uwierzyć mi w 1 rok około 5,5-6 cm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna monchydrat

Następny temat

Cykl a przyrosty

WHEY premium