SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czemu nie rosne??

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
wiekszosc tutaj *******i straszne glupoty.

jaki zakres powtorzen 6-8? po*****? na takim zakresie o wiele trudniej zbudowac mieso niz na 8-12. kazda partia ma swoje "wymogi" i jedyne cwiczenie w jakim warto schodzic ponizej 8 powtorzen to martwy ciag.

nie rosniesz nie przez nadmiar bialka (no litosci... zmiany rzedu 0.4g/kgmc nie wplywaja jakos znaczaco na tempo metabolizmu), czy zly plan, ale przez niedobor kalorii. jesli przy 6g/kgmc nic sie nie dzieje znaczy, ze trzeba dodac wegli i tyle.

ilosc posilkow tez nie ma znaczenia na tempo metabolizmu, ale ma znaczenie w kilku innych kwestiach.

ja bym obcial tluszcze do 1g/kgmc i wegle dal na 8g/kgmc. najprostsze rozwiazania za najlepsze. jesli bedzie malo - to dodajesz jeszcze, nie patrzysz, ze to "kosmiczna" ilosc, tylko w******lasz.

Zmieniony przez - zluo w dniu 2009-07-09 09:56:30

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
co do zakresu powt zgadzam się ze zuo
jedynie w pierwszym cwiczeniu wielostawowym na główne partie zalecam zakres 5-10powt w pozostałych minimum to 8

z kaloriami to fakt, tylko fajnie się wszystko mówi w teorii...

co z tego że przytyje nawet trochę na ekstremalnych ilościach kalorii, jak od razu chudnę przy pierwszej lepszej okazji

wg mnie tłuszcze będą efektywniejszym źródłem energi i nie ma potrzeby jedzenia takich kolosalnych ilości węglodowanów. Ani to zdrowe ani praktyczne. Tzn łatwiej zjeść mniej węgli i podbić kalorie tłuszczami niż odwrotnie. Poza tym zawsze miałem lepsze efekty jak tych tłuszczy było więcej.


swoją drogą tak sie nie da jeść ciągle - typu 8g wegli/kg mc, po tygodniu organizm i psychika mają dość, mi dodatkowo odrazu wychodzą pryszcze skóra robi się przesuszona, itd

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
zluo-- nie ******* bo każdy organizm reaguje inaczej. Ja np. potrzebuję dużych ciężarów żeby rosnąć i na tym się teraz opieram. Jeden będzie trenować normalnie jak wszyscy i tez urośnie ale nie JA!!

Tłuszcze są bardzo ok według mnie. Samymi węglami niczego nie załatwisz. Nie wystarczy dodawać węgli do diety-- chociaż u każdego jest inaczej.
Białko ma wpływ na metabolizm i nie mów że nie.

Im więcej wpierniczam tym bardziej i szybciej mój żołądek zamienia się w piec w którym posiłki wyparowywują w błyskawicznym tempie.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
przyznam, ze nigdy nie mialem z tym problemow, ale z semi-teroetycznego (bo popartego praktyka kolegow) punktu widzenia wyjsc jest kilka:

1. najskuteczniejsze - saa. fakt, ze nie nabieracie tluszczu daje wam niesamowite mozliwosci. moj kolega na antku ma nieprawdopodobna rzezbe dobijajac kalorie w mcdonaldzie.
2. naturalna stymulacja trzech dla nas najwazniejszych hormonow - testa, insy i hgh. test i hgh zalatwiaja podstawowe cwiczenia na duzych obciazeniach. inse mozecie stymulowac poprzez wpierniczanie wegle o wysokim ig do kazdego posilku.
3. zwiekszyc kalorycznosc do kosmicznych wartosci

polecam wszystkie trzy opcje na raz ;)

Zmieniony przez - zluo w dniu 2009-07-10 15:01:45

Zmieniony przez - zluo w dniu 2009-07-10 15:04:11

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
dariusz189:

te teorie wcale nie są dziwne, za duża ilość białka w diecie zakwasza organizm

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
zluo-- zgadzam się. Oczywiście aby pobudzić przysadkę do wydzielania hormonu dobre są ćwiczenia nóg na samym początku sesji do tego odpowiednie żarcie i powinno grać ale nie wszystko złoto co się świeci ... nie będę pisał o co mi teraz chodzi bo to nie ma sensu

pozdrawiam

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
wg mnie harcowanie z endogenną insuliną w takich dawkach i bawienie się w codzienną kilkurazy dzienną hiperglikemie jest nie do przyjęcia, trzustka to nie magiczny organ

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Pech- jak inaczej można to nazwać

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Nicze jezeli masz dobrze zbilansowana diete to mozesz jeść nawet 4g B na kg i nie zakwasisz organizmu. Podstawowym błedem ludzi jest za mała ilość warzyw, nieodpowiednie źrodła weglowowodanów jak np. kasza jęczmienna, która ma co prawda bardzo niski indeks ig, ale znacznie wpływa na ph. Zapytajcie jakiegoś kulturysty czy jada mniej niz 3g b? Nie twórzcie teorii, które są uzasadnieniem braków w diecie. Nie rośniecie wniosek prosty za mało jecie, za słabo trenujecie i za mało wypoczywacie. Jak poskładacie te trzy elementy do kupy to beda efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
kasza jęczmienna, która ma co prawda bardzo niski indeks ig, ale znacznie wpływa na ph

mógłbyś to troche rozwinąć?

~

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy jest sens przyjmowac dodatkowo mega dawki magnezu i wapnia?

Następny temat

jaki podpis pod dzialem

WHEY premium