SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cyrk i szopka Tygrysa

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3734
Obstawiałem że wygra.Popsuł mi cały kupon!!.No ale cóż taki jest sport.Darek był dużo słabszy i koniec.Co by nie było kiedyś był dobrym bokserem.Serce do walki i chęci to on miał-zabrakło pomysłu na walke,niestety.Pozdrawiam.P.S.Mimo że zwalił mi kupon za 200zł to i tak nadal go bardzo lubie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 471 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11773
dokladnie kazdy kiedys przegra,tylko szkoda ze darek musial miec ta przegrana na sam koniec kariery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 392 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3045
Szkoda..naprawde szkoda. Ale Darek zawsze bedzie dla mnie znakomitym piesciarzem.Fakt boksowal slabo, nawet bardzo slabo. Ta 4 runda jedynie byla ok. No ale coz, nie mozna zawsze wygrywac :)

MMA, MT i piwo ze Spiża
Chleb ze szmalcem ktory dodaja juz niekoniecznie.. Dietka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 447
nie ujmując Tigerowi, bo wiadomo ze jest juz legendą boksu i uważam, że jest jednym z najwybitniejszych sportowców polskich, ale czy wedlug was walka nie byla sprzedana?? wogole nie wyprowadzal ciosow michalczewski mimo ze koles sie nie zaslanial za bardzo, podchodzil blisko i czekal nie wiem na co, wogole walczyl w nie swoim stylu. (prosze mnie nie jechac teraz ze mam cos do Michalczewskiego bo nie mam, to tylko moje wrazenie po walce)

"lepiej siedzieć cicho i udawać idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TIGER i tak jestes wielki....

Moim zdaniem Darek byl za bardzo spiety i to go "sparalizowalo" w pierwszych 3 rundach, nie trzyml dystansu i nogami nie pracowal

A widzieliscie wywiad na samym koncy z darkiem??? Ten reporter maloby sie co nie rozplakal- w sumie nie dziwie mu sie

Ale i tak Darek jets dla mnie wielkim sportowcem, mam taka mala nadzieje ze jeszcze wyrwie sie naostatnia walke i zdobedzie tytul( mam taka tylko nadzieje, bedzie jak on uwaza)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
w jednej rundzie łądnie sie zerwał i zaczął walczyć potem niestety ale jak powiedział jest wielkim sportowcem i godzi sie z porażkąbo każdy kiedyś przegrywa niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 481 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3800
Prawdziwym mistrzem jest ten kto potrafi podnieść sie po porażce i godnie ją przyjąć.Darek walczył źle ,ale tak jak przegraną z gonzalezem tak i z tiozzo zniósł porażke z godnością i dlatego mam dla niego 100% szacunku.Szczerze pisząc : to sie popłakałem ....Bez względu na to co piszą wszyscy krytykanci ,jestem z Darkiem ,na dobre i na złe ,a widze że niektórzy to kochają go tylko jak wygrywał ,jak ponosi porażki to już sie od niego odwracacie ??Zero szacunku mam do takich ludzi.A widze że na forum takich nie brakuje ,jesteście dla mnie zerami po prostu.Pokój.

In my heart I do not feel that I must prove anything

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
masz racje wand to samo było podczas walki Gołoty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 192
Coś było nie tak.. Dlaczego sie nie ruszał tlyko przyjmował ciosy, dlaczego nie narzucil wlasnego tempa i nie odskakiwal z balansem, nie rozumiem tego, Nie wierze ze taka przyjal takktyke to ten Zdunek musial go umoczyc..

Fakt faktem że Darek ma juz swoje lata ale przygotowany był dobrze, gdyby tlyko inaczej to rozegrał i od początku zaznaczył swoją przewagę walka potoczyła by sie zupełnie inaczej bo francuz tak samo gdy obrywał nie umiał nic rozsądnego wymyśleć..

Wiadomo że był spięty i w ogóle.. ale gdyby nie ten sposób walki....

:(( Żal mi tej porażki po prostu żal nie wiem co się stało i dlaczego tak musiało być..

-= El.VIPERo =-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kyokushin - Jak się przygotować

Następny temat

zrobcie mi radoche i odpowiedzcie:)!!!!!

WHEY premium