SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dodatek DHB do cyklu i... cyrk z estradiolem (znaczące podniesienie stężenia)

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 1120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 30 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 751
Od kilku miesięcy jestem na masie, do momentu włączenia DHB cypio leciało:

250 mg test enan e3d
100 mg nandro deca e3d
30 IU insuliny
5 IU hGH
+1 mg anastrozolu dziennie wystarczało, by utrzymać E2 na odpowiednim dla mnie poziomie

Wprowadziłem do cyklu jakiś miesiąc temu DHB cypio z AndroChem, i zaczął się cyrk

Zrobiłem frontload, i jak wspomniałem utrzymuję od miesiąca dawkę 100 mg e3d, reszta cyklu bez zmian
E2 tak poszybowało, że jestem na dawce 2 mg anastrozlu dziennie, żeby utrzymywać odpowiednie stężenie.. i z tygodnia na tydzień stężenie E2 rośnie

DHB nie aromatyzuje, jak już powinno mieć właściwości hamujące aromatazę... czy wobec powyższego można stwierdzić, że biję jakiś wałek? prawdopodobnie większa dawka testo zamiast DHB

WIEK:31
2. WAGA:102
3. WZROST:175
4. WYMIARY:
-biceps:48
-klatka:130
-udo:62
-talia:83
5. STAŻ NA SIŁOWNI:8 lat
6. DIETA:
-białko: 300
-węglowodany: 900
-tłuszcz: 70
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: wszystko
8. TRENING: 6x/wk partia 3x/wk


Zmieniony przez - mpharm w dniu 7/28/2023 9:35:48 AM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94747 Napisanych postów 364730 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669938
Jak masz obiekcje wyślij na badania dhb
Przy 500 testach jadłeś 1 mg ari dziennie ?
Teraz bierzesz 2 mg dziennie?albo piszesz jakieś banialuki albo ari masz UG bez ari w środku


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-07-28 10:19:50

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 30 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 751
lodzianin, z całym szacunkiem... siedze w temacie od dawna i stosuje doping z cala swiadomoscia i zrozumieniem, nie oskarzaj mnie prosze o pisanie bzdur

od zawsze mialem problem z estradiolem, jestem bardzo czuly na jego wahania, wiec badam ten hormon regularnie

tak, przy 250 mg e3d testo musialem przyjmowac tyle anastrozolu, pochodzi z apteki (mam rx) - wiem, ze to duza dawka, ale taka jest wymagana przy moim metabolizmie testo (nie przyjmuje hCG)

wobec powyzszego temat bardzo mnie niepokoi, bo obecnie jestem na dawce 2 mg anastrozolu dziennie, co uwazam jest chorą sytuacją - co prawda czuje sie doskonale, bo e2 mam we wspomnianym sweet spocie, ale tak nie powinno dzialac DHB; wlaczylem go do cyklu wlasnie po to, by ograniczyc stosowanie anastrozolu (spodziewalem sie obnizenia e2)


Zmieniony przez - mpharm w dniu 7/28/2023 10:45:27 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94747 Napisanych postów 364730 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669938
U większości z tego co wiem dhb nie ma wpływu na e2 wydaje mi się że brakuje jemu tego metabolitu co jest w typowym eq
Jak dla mnie chora sytuacja jeść 2 op ari na miesiąc! Zmienił bym w takim razie na letro bo szkoda zdrowia na takie ilości ia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po jednym zastrzyku?

Następny temat

IONS PHARMACY oryg

WHEY premium