SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykliczność kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w

-lepiej z wodą



D>T>K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 849 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6435
aha oki oki ale napiszczie jak to rozrabiac ile wody ile kretki z jaką wodą bo ciemnota jestem w suplach a i czy smak jest dobry

Đon Kamikaze
**********
SFD user

Đon Kamikaze
**********
SFD user

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
ja proponowalbym 1 gram kreatyny na kazde 10 kg ciala dziennie - podzielic to wg tego co napisal soldiier

Wiec np jezeli wazysz 70 kg bierz 7 gramow w 3 gramowych porcjach.

Woda przegotowana, ostudzona, ale nie zimna - najlepiej letnia - zasada jest taka ze na cyklu kreatynowym pijemy wode w malych ilosciach przez caly czas, a nie naraz duzo. Dzienne spozycie wody na cyklu kreatynowym powinno sie utrzymywac w granicach 5l w lecie a 4l w zimie, poniewaz w zimie mniej wody tracimy na skutek zmniejszonego pocenia sie Kreatyne najlepiej popijać szklanką wody a nie 0.5 litra - po wypiciu 0.5 litra wody malo kto ma ochote na picie czegokolwiek przez conajmniej godzine a nie o to tutaj chodzi. Jeszcze raz powtarzam - pijcie wode w malych ilosciach ale przez caly czas.

Lyzeczka czubata glukozy to ok. 5 gram

Pozdrawiam!

Pomóż dzieciom: http://www.pajacyk.pl
Wystarczy jedno kliknięcie dziennie, które nic nie kosztuje

Im dłużej ćwiczę tym bardziej mi się to podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 849 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6435
czyli jak biore dziennie 10g kretki 5g po 2razy to mam sypac 5g kreatyny do szklanki i zalać wodą i pić? cała ta szklanka ma być? i czy to moze byc woda mineralna niegazowana?
Wiem ze trzeba wtedy duzo chlac (często i w małych ilosciach) i tak bede robił ale mi chodzi tylko o rozrobienie kreatyny z wodą

Đon Kamikaze
**********
SFD user

Đon Kamikaze
**********
SFD user

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Kreatyna jezeli zostanie rozpuszczona w wodzie przechodzi w kreatyninę ktora jest szkodliwa dla nerek. Dlatego kreatyny nie rozpuszczamy, a jedynie mieszamy z woda w celu latwiejszego przyswojenia i lepszego wchlaniania

Rozpusc w wodzie 40g glukozy. Dodaj lyzeczke kreatyny, zamieszaj pare razy i wypij

Pomóż dzieciom: http://www.pajacyk.pl
Wystarczy jedno kliknięcie dziennie, które nic nie kosztuje

Im dłużej ćwiczę tym bardziej mi się to podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
moze to byc woda mineralna ale jak ci niebędzie smakowac to mozesz w soku winogronowym najwazniejsze zeby to niebylo mleko i nie spozewall mleka w odstepi niewięcej 1htak a posilku 30-45 min

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 849 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6435
oki dzięki macie po sogaczu

Đon Kamikaze
**********
SFD user

Đon Kamikaze
**********
SFD user

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainery

Następny temat

Gainer, bialko czy kurczaczek :)

WHEY premium