SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl na swieta

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 354
witam chce nabrac troche masy i sily.....
myslalem nad kupnem no xplode i cm3 a na mase mam 5 kg serious massa (3 miechy temu bralem no xplode mutant mass i noza IV no xplode duza pompa mutant + 8 kg i noz duuuuze podudzenie a pol roku temy bralem kreatyne z olimpu i aakg - skromnie) niewiem czy warto kupic jeszcze raz no xplode czy moze shock i strom (mam przerwy ok 4 miechy) mam dobre wspomnienia po no xplodzie ale boje sie ze jak kupie to samo juz tak dobrze niezadziala mam na wydanie ok 200 zl pozatym seriouos mass mam juz w domu co byscie mi radzili kupic

dzieki za wszytskie odpowiedzi i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Jezeli działał na ciebie dobrze no-xplode to kupuj
Jak za 200zl to polecam no-shotgun i dobre creapure do tego np. z kaizena.
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xplode i cm3

bardzo dobre polaczenie
śmiało

opis cyklu storm plus shock masz w moim podpisie dziś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
możesz powrócic do no xpl.

ja jeżeli mialbym proponowac cos bardziej od siebie to wspominany już schotgun, albo body octane; ale ja na pompe czy pobudzenie nie zważam aż tak bardzo więc liczy sie u mnie nieco inne spojrzenie na sklad i specyfike działania tego rodzaju supli

a i kreapure kaizen mile wspominam, tak zsamo dobrze jak Olimpa więc także spokojnie możesz je zarzucać

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-12-06 20:30:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 354
aha a schogun to bardziej sila czy pobudzenie? tez zalezy mi na sile wiec jakas dobra kreatyne chcialbym kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
NA SILE TO ULOZ SOBIE ODPOWIEDNI TRENING

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Łoj coś mi podpadasz..
A creapure to co to jest? Oczywiscie ze kreatyna !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 354
nie no wiem ze to keratyna ;/;/ tylko tak przypomnialem.

no tak trening tez ale chce najpierw spytac sie o suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
schotgun to jakby przedłużenie zdolności do cięzkiego wysiłku- to chyba przede wszystkim, bez jakichs nadzwyczajnych "pobudzeń"... i myslę,ze przede wsztystkim o to chodzi... i bez wątpoienia lepsza regeneracja.
ale nie sam- tylko z mono[chociażby].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 354
a czy cm3 jest w prochu bo jak patrze na allegro to wszystko w kapsach..... mozecie mi polecic jakas dobra kreatyne zwlaszcza zeby dzialala na sile

Zmieniony przez - igor198989 w dniu 2008-12-07 12:04:41

Zmieniony przez - igor198989 w dniu 2008-12-07 12:04:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 354
podnoosze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

glucosamine

Następny temat

Odrzywki na masę

WHEY premium