SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpand - na święta

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
Mam zamiar kupic 2xXpand + ZMA na dniach tylko nie wiem czym się różni Xpand od XPAND ENERGIZED możecie mi pomóc?W sklepie sfd niestety XPAND ENERGIZED nie ma opisu wiec nie moge doczytac ale z tego ci w sklepie sfd.pl jest napisane to :
XPAND 775 g 166.90 zł Natiomiast Xpand ENERGIZED 810 g 166,90 więc różnicy w cenie nie ma tyle ze xpanda energized jest mniej możecie mi doradzić co mam wybrać??(Cel masa)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
Ja zawsze proponuje proch,troszke sie pomeczysz ale IMHO jest lepsze to jak ktoś mi powie jakie dawki brac Xp En.??I jeszcze jedno wydaje mi sie ważne pytanie..czego unikać biorąc Xpand En..Słyszalem ,że wapń?Prosze o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 317 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19124
tylko i wylacznie ENERGIZED w proszku, kup u atlety a sie nie zawiedzisz :)

rosssssnij..... ja wcinam wlasnie xpandy, smak okropny! efekty calkiem ok ;]

BigMysza

### Death to Spam ###

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
Daj link do tego "atlety"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
XP od XPE różni sie składem..
Ale nie zasadinczym składem czyli matrixem kreatynowym ktory jest taki sam ale do XPE zostały dodane środki tzw. "first shock" które właściwie nie mają wpływu bezpośrednio na mase ale dają silne odczucia od razu po przyjęciu powodują np., że masz lepszy power na treningu (jesteś bardziej pobudzony)..
Pozatym XPE ma mniej porcji od zwykłego XP..
Wybór należy do Ciebie..
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
xpand - 50porcj
xp e. - 40porcji

porcja w xp e. wieksza o 5g

oba dobre, na pelen cykl mozesz zrobic mixa xp+xp e.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
energized ma troche inny skład
np.ma kofeine
jest troche drozszy
ale oba są bardzo dobrze
sprawdz @
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
XPAND 775 g 166,90
XPAND ENERGIZED 810 g 166,90

cena taka samahttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/1.gif[/img] w sklepie sfd oczywiście w sklepie sfd oczywiście w sklepie sfd oczywiście [img]../../buziaki/3.gif" alt="" />


Zmieniony przez - Skunksiarz w dniu 2005-12-07 09:24:13

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
zakupilem juz 2x Xpand E. i ZMA, jak sie bierze Xpand E.??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
1 poracja rano i przd treningiem ewent przed i po treningu.
Ja tam wole zwykłego xp więćej porcji(stosuje rano i po treningu)
Kofa przed treningiem daje rade

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
porcjia rano i porcja przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
j/w
lub pół porcji rano i pół porcji po treningu + cała porcja przed treningiem

a w dni NT: rano i w porze trenignu cała porcja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna TCM i MONO mega caps. Jak dawkowac??

Następny temat

Cell Pump + Carbo

Wiecej