SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl na czyste mięcho - do oceny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
to tez napisz w dziale dieta o diecie co by tylu supli w bloto nie wywalic

pozdro

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 909
Ile mniej wiecej gramow w/b/t na czyste mięsnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
nie da sie tego okreslic, za duzo zmiennych, nie wiemy nic o tobie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 498 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3645
TomQ, jeszcze raz dzięki
Solaros - a twoim okiem jak sytuacja z tymi suplami wygląda co podałem - możesz wyrazić swoją opinie ? - cos do wymiany, zamiany dodania, odjęcia ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
TomQ-MAG
UNIVERSAL Animal M-Stak 21 saszetek wywal

MULTIPOWER Professional Amino Whey 300 tab. czy UNIVERSAL Amino 2700 350 tab. a może wogóle odpuścić ? wywal

OLIMP BCAA Mega Caps 30 kap. - Blister - w sumie 900kapsów

FITNESS AUTHORITY Xtreme Creatine 500 g

OLIMP Taurine Mega Caps 120 kap. nie jestem przekonany wywal

FITNESS AUTHORITY Xtreme Glutamine 500 g - czytałem badania i opinie, dobry jako antykatabol ale mam tyle BCAA że nie wiem czy potrzebne. wywal

OLIMP Gold Omega-3 Sport Edition 120 kap.

SFD Beta Alanina kap. j.w. temat z glutaminą

PEAK Plutonium 1000 g + 50 kap.

OLIMP 100% Natural Whey Protein Concentrate (WPC) 700 g x2


+ coś na wzmocnienie ?


TREC Joint Therapy 90 tab.

UNIVERSAL Vitamin C Formula 100 tab.

TESTED ZMA (Zn-Mg-B6) 90 kap.

UNIVERSAL Daily Formula 100 tab.

dodatkowo posiadam jeszcze 2kg WPC Ostrowii





w sumie tak samo

jesli masz miec tylko 1 op. animala - to odpusc
jesli masz je miec za 100% ceny to tymbardzije opdusc

mialem,jadlem - ale mialem za grosze i 2 sztuki
1 sztuka to za malo

bcaa/aminki w kapsach/tabsach odpusc
jesli Ci przyjdzie lyknac 20tabletek dasz rade?
codziennie?

raczej nie!

jesli bedzie kolejnym razem cos kupowal - zobacz jakie zaleca sie dawkowanie
nie na etykiecie i nie producent - ale popytaj na forach albo poszukaj sam

i imo jesli ta dawka wynosi 1-3gramy - to spox
nawet do 5gram na dzine to spox (jak kreatyna)

ale jesli poleca sie brac 15,20 czy 30gram np. przed treningiem - do nie wyobrazam sobie treningu z tyloma kapsacmi a brzuchu

taka rada na przyszlosc
kofeine,witamine c,arginine,betaalanine,kreatyne,tyrozyne,tauryne - mozesz brac w kapach

ale bcaa,eaa,glutamine - raczej nie!
bo tego sie je sporo a nie 1 czy 2 kaps

pozdro

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
kup wszystko w prochu - do jednego szejkera i wypijasz przed treningiem - proste a przed następnym razem lepiej poczytać dokładniej forum

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 498 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3645
To może zamiast Plutonium zarzuce 2 puszki Animala ?



No właśnie wiem, ale mam awersje do smaków odzywek. Jedyne co toleruje w smakach to białko waniliowe, dlatego też wszystko brałem w kapsach.

Na spaw mnie ciśnie od razu jak pije jakieś limonki, "moc owoców" i inne badziewia.

z prochem temat jest wiadomy - cena ta sama i zazwyczaj jest go więcej, ale jednak chyba się nie przekonam.

pytałem co jeszcze dorzucić bo jednak nastawiłem się psychicznie na inny, większy budżet i niezliczone ilości chemii, budżet i trochę go zostało, ale to dobrze.
dorzucam jeszcze jakiegoś bulka z olimpu żeby trochę węgle podkręcić.

Dzięki za pomoc


Zmieniony przez - qufello w dniu 2012-06-15 13:47:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nastawiłem się na większy budżet. Pewnie po co wydawać np 200 zł skoro można 1000 i mieć to samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 498 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3645
Niektórzy jeżdżą maluchami, a inni mercedesami - efekt przejazdowy prawie ten sam - nie mierz wszystkich tą samą miarą.
Mam to wydaje. Tym samym chce mieć dobre efekty. I po to zadałem pytanie. Czy teraz kupie za tysiąc i starczy na 2-3 miechy czy rozłożę to na 3 miesiące i wydam po 300 to nie robi różnicy.
Jest chęć, staż, stagnacja :) i kasa - mają być efekty więc pytam mądrzejszych od siebie.

W dalszym ciągu proszę o info z poprzedniej wypowiedzi.

Zmieniony przez - qufello w dniu 2012-06-15 19:54:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pływanie i spalacze

Następny temat

kreatyna + noxplode + carbonox + białko

WHEY premium