SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl na cm3 i xpand czy dodać do tego bcaa??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 300
Witam na sucho cwicze 4 miesiące i chce teraz zrobić cykl na cm3 i xpandzie, dawkowanie tych dwóch specyfików ustaliłem sobie na forum, zastanawiam się tylko czy warto do tego dorzucić bcaa, a jesli tak to jak to dawkować. Co wy na to??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
assassino puchnie się od niedopowiedniego odżywiania, a nie od wody. Jak się odpowiednio odżywiasz, pijesz odpowiednie ilości wody to Cię nie zaleje. Tylko jakiś dobry surowiec by się zdał. Najlepiej z niemieckich labów.
BCAA na masie zbędne. Na redukcji jeszcze ok, ale na masie? EAA już lepiej.
Białko można dawać np do śniadania do owsianki. Smacznie i zdrowo.
A pozostałe rzeczy tak jak napisał KOTC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Ankieta.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10581
A masz dietę? Bo jak nie to najpierw ją sobie ułóż, poczekaj jeszcze pare miesięcy i kup sobie jakiś monohydrat.Na cm3 i xpand trochę za wcześnie, poczytaj podwieszone tematy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
jak Ci się zbywa forsy, a dietę masz na tip top no to czemu by nie ?
tak po za tym to szybko się bierzesz jak na 4 miechy stażu, ale każdy decyduje za siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 457 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9873
XP to dość mocny stack. normalnie bierze się tanie suplementy, a potem coraz lepsze i droższe żeby efekty było coraz lepsze. jak teraz weźmierz XP to potem chyba tylko koks ci zostanie bo z efektów czego innego nie będziesz zadowolony. mono i to dopiero za 3 miesiące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 300
diete mam, ale ostanio jakoś przystopowało mnie na siłce i chciałem zarzucić jakiegoś dobrego wspomagacza, ale jak mówicie żeby zaczekać hmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Popraw dietę, zmień trening. Jak nie pomoże złap jakieś suplementy.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 300
Ankieta:
2) wiek 32 l
3) waga/wzrost 81kg 187cm
4) staż treningowy: dwa lata w domu: sztanga, pompki od 4 miesięcy siłowania dwa razy w tygodniu (tyle mam czasu)
5) cel cyklu: siła/masa
6) stosowane już wcześniej suplementy:-------
7) stosowane wcześniej spalacze -----------
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od : ------
9) ilość dni wolnych od kreatyny------------
10) informacje na temat diety: liczyłem sobie, ale gdzies to posiałem, ogólnie staram sie jeść od 4 do 5 razy dziennie z dużą ilością węgli i białka,
11)przewidziane finanse na cykl: 250-300 złotych
12) uwagi i sugestie ---------
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14404
Tutaj bym zastosował tradycyjne mono+bcaa i ewentualnie jakieś białko na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 300
mono jak rozumiem rano i przed treningiem, bcaa po treningu i białko na noc. Jakie białko na noc polecacie i ewentualnie jakie bcaa bedzie godne uwagi jesli chodzi o stosunek jakośc cena??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 182
xtreme BCAA z kaizena jest ekstra i kosztuje niecałe 100 zł.. Bcaa zawsze można wrzucić.

Jeśli moja wypowiedź w czymś pomogła daj SOG'a. Dzięki.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

No to MASA

Następny temat

gramatura storma

WHEY premium