SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl kreatyny + odrzywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1032
Witam Wszystkich.
Wracam na silke po 3 miesiecznej przerwie. Waga-70kg, wzrost 174, wymiarow lepiej nie bede podawal bo sa smieszne po tej przerwie:) spadlo mi maksymalnie:P. Cwicze juz ponad rok...zaczynalem od magicznej wagi 55kg:P
Chcialem sie poradzic.

Co sadzicie o takim cyklu?

Monohydrant kreatyny (OLIMP)
Carbo (Olimp)
Bialko ( wpc Ostrwia)

Sluszalem ze kreatyna olimpa jest dobra, Carbo jako uzupelnienie dliety bo z weglami sie nie wyrabiam, Ostrowia rowniez jako uzupelnienie diety - tylko czy ona jest dobra?? Nie mam za duzo kasy a jest tania wiec chcialem sie poradzic czy warto ja kupic ??

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5367
ja obecnie zaczynam 3 tydzien z cp carbo biogenixa i białko ostrowii i jestem bardzi zadowolony siła idzie masa tez ogólnie dobry zestawik a na nastepny cyk zarzuce juz xp :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
warto ja kupic sam ja teraz kupilem

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
mono to mono i tyle, obojetne jakie
jak wracasz po przerwie to rozcwicz sie dobrze i dopiero kup cos
ja bym odrazu jakiegos cp brał, lub cos innego ale nie mono
carbo -jak carbo , moze byc z olimpa ale podobno biogenix ma lepsze smaki, ja pije olimpa wiec nie wiem
ostrowia- tez moze byc, jak nie to SP80 z olimpa lub prolongatum z BX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
moze byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1032
CP chodzi ci o cell pump ?? Myslisz ze to jest lepsze niz kreatyna?/ Juz wiem ze kupie sobie ostrowie i carbo ale biogenixa:) A co do tego lepiej cre czy CP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
CP jest to jablczan kreatyny + dodatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10785
pozwole sie wtrącic jak to jest bo obiło mi sie o uszy ze jeżeli trzymamy jakis dłuższy czas kretke z dodtępem do tlenu/powietrza to robi sie z tego kreatynina? ile w tym jest prawdy? jak dotransportowac ten smakołyk na siłownie? mieszac zostawiac/odrazu przed wypiciem mieszac z wodą/wsypac do buzi i popic wodą? i czy dużą role odgrywa tauryna i carbo w transportowaniu kretki do krwi i co jest lepsze carbo czy tauryna? i produkt jaki dextro juice?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
nie zrozumiałem za bardzo o co ci chodzi
ale jakies brednie piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
pij kreatyne bezposrednio po zrobieniu

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-10-06 22:12:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 755 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10785
tez mi sie to dziwne wydawało wiec chce to zweryfikować. chodzi o te ze jeśli zostawisz np. proch albo proch z wodą w szejkerze to kreatyna moze zmienic sie w nic niedającą kreatynine. ale ta przemiana dopiero zachodzi w mieśniach czy nie? wiec nie powinno sie to stac w naszym szejku? rozumiesz juz o co chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
ta, po niedlugim czasie z kreatyny zmieszanej np z woda powstaje kreatynina :x, czyli mozesz sobie pic i nic z tego nie bedziesz mial, jedynie kreatynine ktora zdrowa nie jest :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z dawkowaniem...

Następny temat

Co o tym sądzicie :)

WHEY premium