SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl do rozpisania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
nikt sie nie chce kłócić

wymieniamy poglądy

fakt że nie zauważyłem tego w ankiecie moja wina


jak wrzuci aero i będzie miał diete dopięta na ostatni guzik to poleci z bfem imo i sie ładnie porobi

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1373
Bo wiecei jak cel obrałem ogólne powiększenie się.Chce sie ostro rozrosnąć słyszałem że po teściu ostro idzie.Bf mam chyba spory ogólnie na górze tego tłuszczu chyba aż tak dużo nie mam gorzej z brzuchem;/ Zastanwiałem sie też nad winstrolem ale co mi to da jesli go wezme z teściem bez mietka?? A i własnie co Do decki
Bym miał dece z IP stężenie 200 mg cena 160 zł myslicie ze by była dobra??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1373


Chyba to by taka była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Ogolnie jesli pojdziesz enan i deka to moze sie zrobic grubo bardzo i pojsc wiecej fatu niz miecha, a o to niechodzi. Na twoim miejscu wzialbym prop + wino dodał do tego aeroby i pojdzie ci spokojnie kilka kg przy czym stracisz bf , a pojawi sie miecho co w rezultacie da ci twoje zamierzenia , czyli rozrosniecie sie przy polepszeniu definicji. Po takim cyklu zrobisz off od koksu bedziesz sie staral utrzymac bf na odp poziomie i potem mozesz zapodac mete +enan+ deka i moim zdaniem wyjdziesz na tym lepiej, a ogolnie bedzie wtedy konkretnie

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
dobrze prawisz ownage

zreszta troche watpie w ten jego bf
ja mam pas 90 przy 184 wzrostu i bf 14,5%
no ale to sprawa nad wyraz indywidualna
grubosc kosci szerokosc rozstawienia kosci miednicy itp itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1373
A co myślicie o tej Dece w miare ujdzie czy to lipa??
Czyli radzicie winstrol + sustnon 250?? a ile strzałow tego winstrolu 10???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
nie wiem jak ta deka, teraz bedzie koles wbijal wiec bedzie wiadomo co i jak
ogolnie IP ma arczej wiecej negatywnych opinii niz pozytywnych
co do cyklu to suste sobie odpusc
wez propa (hubei farmak malay) i wino, zainwestuj w zabmon
daj diete z 3g wegli + aeroby po treningu 30 minut
po treningu bcaa glutamina carbo po aerobach jakies bialko 90% + i mysle, ze efekty przerosna twoje oczekiwania

Zmieniony przez - hax4u w dniu 2007-12-30 15:39:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1373
Czyli to Bedzie zwykły propionat testosteronu ile tego zastrzyków?? Sorka że tak pytam ale na nazwach do końca sie nie znam:)Wiem ze tego propianatu to chyba strzał co 2/3 dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
oj to jednak malo wiesz, zaczynam miec watpliwosci czy w ogole moje produkowanie sie tutaj nie bylo nadaremne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1373
hehe niebyło napewno :) Bo wisntrol tłuszcz mi odssysa to wiem siła za***ista.Po testosteronie powieksze sie tak?? i myslisz ze bedzie oki jesli bede miał dietke itd. Chciałbym abys poweidział mi jescze jakie dawki tego ?? i ile strzałow kupić propa i wina
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wejdz napisz doradz :)

Następny temat

potrzebna pomoc..

WHEY premium