SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 311


Płeć : Mężczyzna

Wiek : 23

Waga : 80

Wzrost : 182

Obwód klatki : 113

Obwód ramienia : 40

Obwód talii : 88

Obwód uda :

Obwód łydki :

Staż na siłowni : 3lata

Ilość spożywanego białka :

Ilość spożywanych węglowodanów :

Ilość spożywanych tłuszczów :

Opis przebytych cykli sterydowych : brak

Trening : 3x/tyg. profesjonalna siłownia

Cel cyklu : przedewszystkim rozbudowa masy miesniowej,
chciałbym takze zwiekszyc obwody ud i łydek,
bo mam bardzo szczuple, tragedia..

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu :

Poziom BF% :

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) : jak ćwiczę jest dobrze, gdy przestaje momentalnie spadam.

Stan zdrowia : b.dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia : brak

PPM podstawowa przemiana materii : nawet zbyt szybka

Wyciskanie leżąc (MAX) : 130kg

Martwy ciąg (MAX) :

Przysiad (MAX) :


Natrzedł czas gdy przyrosty staja sie juz coraz mniejsze i nawet extra dobra dieta nie daje mi już oczekiwanych rezultatow -tak jak w zwiazku Panowie, na poczatku zawsze jest cukierek

Nie mam zamiaru poważnie zaprzyjaźniac się z koksami, ale z uwagi na moja sytuację pomyślałem, że jeden cykl który poźniej bede sobie podtrzymywał bedzie dobrym rozwiazaniem, o ile zrobie to profesjonalnie..

Dlatego pisze do was, bo wiem z doswiadczenia że są tutaj osoby które mają doświadczenie w tym temacie i będa mogli cos napisać więcej..

Zastanawiałem sie nad testosteronem chodź problem ginekomastii przyznam mnie meczy i zastanawiam sie czy może w moim przypadku byc realny na tyle ze poźniej bede tego żałował..

Deka też byłaby ok gdyby nie to ze jest na tyle silna ze nie powinno sie ja bic na pierwszy raz bo trzeba sporo kuć.

Metanabol, niby git z tym że nigdy nie wiadomo czy da takie razultaty jakie chcemy poswiacając zdrowie dla ukochanej sylwetki ktora jest najważniejsza..

myslałem tez czy wypowiedzi niektorych kolegow nie są za bardzo przesadzone, słyszałem opinie że jeden cykl nie jest tak destruktywny jak go opisują..

dlatego moje pytanie:

co waszym zdaniem bic w moim przypadku, mam nadzieje że

razem dojdziemy do jakiegos meritum sprawy i bede mogł

na spokojnie podjac decyzje bo jestem juz do tego przekonany..


z gory dziekuje za odp.

dołaczam foty pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 311



x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Po zdjeciach mam tylko jedna rade - odstaw maszyny zacznij tyrac na wolnych ciezarach ,a w szczegolnosci plecy!

Co do cyklu pierwszy cykl = testosteron

Jesli masz sklonnosci do gino to mozesz zapodac odrazu od poczatku cyklu nolve 10-20 mg i powinno byc si,ale jak bedzie to akurat tylko ten u gory wie. Wiec zeby sie przekonac musisz zaryzykowac.

Co do tej 'super' diety to ciekawi mnie swoja droga jaka ona jest

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 311
z tymi maszynami to mozesz miec w sumie racje kolego bo barki i placy akurat nimi cwicze i jest lipa. klatke robie na wolnym ale wydaje mi sie ze mam predyspozycje do puchatej klatki wiec to nie jest dla mnie zadna rewelacja - tylko ze to jest wlasnie dla mnie motywem prawdopodobnosci tej ginekomastii w moim przypadku..

myslisz ze jeden cykl moze juz ja powodować kolego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 311
dieta hmm.. staram sie jesc jak najwiecej - 5posilkow dziennie, znam zasade rozpisywania bialek tluszczy i weglowodanow, ale nie robie dego z idealna dokladnoscią bo nie chce stać sie wieźniem wlasnego ciała..

smaże na oliwie z oliwek, czasem pije nawet łyzke stołowa dziennie naczczo bo jest zdrowa.. jadam tylko duze posilki zawyjatkiem sniadania ktore wyglda u mnie inaczej, bo pije codziennie 500ml maślanki jem 2banany i batoniki takie jak corny mniejwiecej 2 sztuki.... nie lubie jest tlustych sniadan bo czuje sie zbyt pałny zeby normalnie funkcjonować..

co do posilkow w dzien, zawsze jes to makaron lub ryz, czasem ziemniaki, do tego warzywa i jakis sos..

czasem zjadam jeszcze jakis owoc



norma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 311
no i piersi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

26 lat - Pierwszy cykl

Następny temat

sus czy massdrol

WHEY premium