SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cwiczenia uzupełniające

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7764
czesc, czy moglby mi ktos napisac jakies dobre cwiczenia uzupełniające na poprawe siły w wyciskaniu ?
chodzi o to ze cwicze kulturystycznie w poniedzialek
płaska 3 serie skos 3 serie rozpietki 3 serie, czy moglbym wykonywac jakies 2-3 cwiczenia w czwartek na samą poprawe siły ? moglby mi ktos zaproponowac jakies cwiczenia ?
z gory wielkie dzieki

Zmieniony przez - heniek000 w dniu 2006-03-29 20:48:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 732
no mozesz np.pompki na poręczach(z obciąrzeniem),wąskie wyciskanie,rózne inne cwicznia uzupełniające siłe tricepsu i barków...
Ps.z tego co wiem to nie nabierzesz zbytnio siły robiąc trening kulturystyczny :/ :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8926
dlaczego nie nabierze sily cwiczac kulturystycznie? wiado ze cwiczac typowa silowke sa wieksze przytrosty ale przeciez niektozy kulturysci tez maja niezla sile... a co do cwiczen dodatkowych to proponuje skos glowa w dol i jak kolega wczesniej powiedzial wyciskanie wasko i pompki na poreczach

Deseo ser una bestia !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 732
Znaczy chodzilo mi o to ze nie bedzie mial takiej duzej formy(siły) poniewarz mienie są prezystosowane do treningu wytrzymałosciowego.. po jakims czasei moze sie to zmienić:] ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Otwarte Mistrzostwa w Wyciskaniu Leżąc, Gostynin, 23 kwietnia 2006

Następny temat

Trening z rana

WHEY premium