SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cwiczenia na middle i high kick

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
Witam po raz kolejny. Wiem zadaje duzo pytan ale staram sie zglebiac wiedze. Jakie cwiczenia oprocz kopania poprawia kopniecia middle/high. I korzystajać z okazij jak uderzac z kosci pisczelowej czy z tego miejsca gdzie jest piszczel obrosniety miesniem ( o co mi chodzi ? o to ze kosc pisczelowa jest pod kątem a miesnie znajdujace sie w piszczelu są przy kopaniu w poziomie chyba wyjasnilem zrozumiale jezeli nie to przepraszam)

Sila!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 247 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1388
A co chcesz w kopnięciu poprawić? Kopie się mięśniem, nie samą kością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
no miedzy innymi to zeby one wychodzily luźno a nie z wielkim wysilkiem. Rozciagniety jestem w miare high kopie ale nie sa perfekcyjne middle tez musze robic z wysilkiem. Mówie tu o poderwaniu nogi i skrecie biodra.

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136805
No to sam odpowiedziałeś: więcej rozciagania i pracy nad mobilnością, jak noga będzie lekka to i cios wyprowadzisz szybko. Próbuj dynamicznych kopnięć z gumami/taśmami elastycznymi czy jak to się tam zwie, na JuTubie masz filmiki jak się to powinno robić, kopiesz z nogą przywiązaną do taśmy która stawia Ci opór: takie ćwiczenie na dynamikę, jak boksowanie ze sztangielkami
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 247 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1388
Po prostu wiecej kopac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi pomogło unoszenie nogi z obciążnikami na przegubach. Bokiem i przodem. To ćwiczenie na wzmocnienie mięśni, więc wykonujemy spokojnie i nie do granicy bólu. Potem jest dużo lepsza kontrola nogi podczas kopnięcia.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy moge wznowic treningi

Następny temat

LUBLIN, Świdnik, okolice - poszukuję trenera indywidualnego

WHEY premium