SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co zrobic z tym fatem??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 199
Witam mam problem z tluszczem nie moge sie go pozbyc staralem sie bardzo chudlem i nagle wracalo z nadwyzka. chcialbym prosic o jakies wskaszowki jak sie za to zabrac jaka diete stosowac jakie ciwczenia ile razy w tygodniu mysle ze tak okolo 3-4 bedzie gralo i jakies aeroby??HIIT?? ile jesc bialka wegli i tluszczu. chcialbym zjechac z 10-15 kg wiadomo zmniejszyc bf% ale poprawic sylwetke wyglad i osiagi chcialbym podniesc brzuch na wysokosc klatki prosze was bardzo o pomoc.pozdrawiam wszystkich forumowiczow serdecznie

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 105

Wzrost: 185

Obwód klatki: 117

Obwód ramienia: 39-40

Obwód talii: 105

Obwód uda: 66

Obwód łydki: 40

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 30

Aktywność w ciągu dnia: pracownik fizyczny, szkoda w weekendy zaczna sie spacery z pieskiem:)

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: silownia 3-4x tygodniu rower wypady weekendowe pilka nozna siatkowka

Odżywianie: jem co pod reka staram sie jesc malo kalorycznie ale jak wpadnie czekoladka to niepopuszcze nie lubiue zbytnio miesa jem szynke z indyka i kurczaka rozne formy warzywa lubie sery i przetwory mleczne bardzo lubie

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: zadnych ograniczen jedynie z miesem ale to jak bym musial to bym jadl

Stan zdrowia: jestem zdrowy nie mam zadnych dolegliwosci oprocz otylosci:)

Preferowane formy aktywności fizycznej: silownia 3-4 razy na tydzien aeroby i hiit nie mam pojecia

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: l karnityna fat burner vinstrol

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak planuje jakies suplementy redukcyjne najlepsze nie chodzi juz o cene

Stosowane wcześniej diety: diety moze nie az takie ale przewaga warzyw w dziennym jedzeniu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Na szybką redukcję znamy dietę i ćwiczenia. A Ty nic się nie nauczyłes przez ten czas... Oprócz nazw spalaczy oczywiście

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
No i co? Kto ma napisać dietę? Kto podać propozycje treningów? Poczytaj trochę i napisz coś sam, poprawimy z przyjemnością, a i zapewne coś podpowiemy. Powodzenia

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
mięso to podstawa.
przeczytaj posty podwieszone.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1499
jak poczytasz to już sam będziesz wiedział co robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 199
moj dzien
1 sniadanie 4 kromki chleba pelnoziarnistego z szynka drobiowa+salata + maslo
2 sniadanie jogort 500gr owocowy jogobella + 100-150 platki roznego rodzaju kukurydziane ryzowe owsiane mix z suszonymi owocami +2 kromki chleba pelnoziarnistego z szynka lub serem

obiad ziemniaki kotlet z piersi kurczaka okolo 300gr surowka okolo 200gr

podwieczorek 3 kromki chleba lub jakis jogurt z platkami moze jakis serek

kolacja 2 kromki chleba z salata serkiem pomidorem




czy to jest dobra dieta niezaduzo tego co proponujecie zmienic lub moze wszystko robie zle ?? prosze o poprawienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 615
jezeli chcesz zrzucic kilogramy to wyrzuc ten chleb... maks 3 kromki na dzien!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 345
Tragedia z tą dietą.
Najpierw wylicz zapotrzebowanie kaloryczne dla Siebie, potem odejmij od tego 500 Kcal i tyle musisz jeść. 5-6 posiłków. WIęcej białka! chleb zamień na ryż brązowy, makarony razowe, kasze, płatki owsiane górskie. Zrezygnuj z płątkó kukurydzianych i pieczywa ryżowego.

Siłownia - światynia zadumy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Emillioa dlaczego trzy a nie 2 i siedem ósmych?!...

1 sniadanie 4 kromki chleba pelnoziarnistego z szynka drobiowa+salata + maslo
śniadanie ma byc kaloryczne, ale na redukcji bez masła, z dużą ilością białka z jaj na przykład i węglowodanami o niskim/średnim IG: płatki zwykła/ryż brązowy/makaron razowy/kasza gryczana

2 sniadanie jogort 500gr owocowy jogobella + 100-150 platki roznego rodzaju kukurydziane ryzowe owsiane mix z suszonymi owocami +2 kromki chleba pelnoziarnistego z szynka lub serem
brzuch na wysokość klatki powidasz? To nie przy tym zestawie Białko pełnowartościowe z chudego mięsa/ryb + warzywa zielone i czerwone + zdrowy tłuszcz: oliwa/tran/lniany + węglowodany ewentualnie

obiad ziemniaki kotlet z piersi kurczaka okolo 300gr surowka okolo 200gr
jw


podwieczorek 3 kromki chleba lub jakis jogurt z platkami moze jakis serek
nie znasz nic innego poza chlebem???

kolacja 2 kromki chleba z salata serkiem pomidorem
węglowodany na redukcji można jeść na śniadanie i w posiłkach okołotreningowych, ale i tak lepiej jest z nich jak najbardziej rezygnować. Wieczorem długo wchłanialne białko z twarogu + warzywa


Zmieniony przez - madu24 w dniu 2008-03-27 11:36:14

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 199
mam wyliczyc zapotrzebowanie kalorii ale jak do tego potrzeba % tluszczu tak?? jak to zrobic wiem ze bialka trzeba jesc 2.2g na kg wegli 1.7 a tluszcy 0.5 dobrze wiem czy znowu jestem w bledzie czy liczyc zapotrzebowanie od wagi ciala czy od wagi masy miesniowej? chleb zastapic makaronami platkami owsianymi kasza? a znacie jakies w miare smaczne potrawy z tego typu zarcia bo tak sama kasze czy makaron:/ ohyda prosze pomozcie.jak myslicie walnac cykl cell pumpem i jakims bialkiem czy teraz nalezaloby sie wyrzezbic do lata? chodzi mi o to zeby ladnie wygladac ale jak zrzuce 10-15 kg to bede chudzinka co? Dobra nie mieszam juz chodzi o redukjcje 10 najlepiej 15kg w dol rzezba cialka jakie do tego odzywki? glutamine jakies aminokwasy do tego jakis spalacz thermo fat burner?? clenburexin bedzie dobry pomocy zblizaja sie wakacje jak tu dobrze wygladac z tym smalcem i jeszcze 7 czerwca Global gathering w poznaniu !!! szczerze to teraz chodzi mi o dobry wyglad na wakacje czyli mozecie stwierdzic ze ejstem sezonowcem lecz tak pomyslalem glebiej sie zastanowilem zaczne stosowac wasze diety dobrze sie odzywiac i brnac do przodu po wakacjach zabierzemy sie za mase zeby miec co spalac po zimie poradzcie pozdrawiam wszystkich ingerujacych w pomoc mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
tu
https://www.sfd.pl/Dieta_-_ułóż_sam_a_-t315296.html
a jak Ci nie pasuje, to tu
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html
i wogóle tu
https://www.sfd.pl/Przydatne_linki_dla_odchudzajacych_sie...-t313254.html 

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 199
witam wszystkich nie dam rady na***alem sie znow dzis 3 dzien bez treningu nie mam motywacji nie dam rady mam zawsze wymowke jutro nadrobie z***cie mnie zmieszjacie z blotem moze cos to da k.....wa jestem do bani
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to mit?

Następny temat

co z tym zrobic ?

WHEY premium