SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co ze mna jest ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ale jak to Ci odpowiada to możesz tak jadać, Twój wybór.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
otwina123
syfem ? widze ze na tym forum nie mozna pokazac sie z iffym tylko musi byc kurczak ryz i kreatyna co zrobi ze mnie skrwysyna i nie marudzic haha :P


mozna, jednak jak eweidetnie sie to nie sprawdza, a brnie sie w to dalej, to pozostaje cytat

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1482
TomQ-MAG
otwina123
syfem ? widze ze na tym forum nie mozna pokazac sie z iffym tylko musi byc kurczak ryz i kreatyna co zrobi ze mnie skrwysyna i nie marudzic haha :P


mozna, jednak jak eweidetnie sie to nie sprawdza, a brnie sie w to dalej, to pozostaje cytat




no i teraz wszystko jasne sory zapominalem o swoim porblemie z jakim sie zmagam , to mi juz daje duzo do myslenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1482
Witam po 7 dniach redu na 2500 kcal poczatek waga 1,6 kg nizej pozdrawiam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena transformacji 1,5 r.

Następny temat

Ginekomastia w wieku 18 lat

WHEY premium