SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co ze mna jest ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ja nigdy nie liczyłem kalorii w swoim największym okresie trzymania diety miałem rozpisane tylko założenie pewien schemat a jak wpadały pewne różnice to nie miało znaczenie, jedynie ilość ww pilnowałem bardzo skrupulatnie np. przy CKD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
u mnie to wyglada tak, ze mam ustalony schemat posilkow ktore pojawiaja sie codziennie, a sa takie ktore sie zmieniaja i rotuja, to wklepuje sobie je w kalkulator zywieniowy i wiem czego mi brakuje, a co juz jest na wystarczajacym poziomie, jednak jestem na rotacji to tez musze trzymac sie pewnych zalozen

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1482
No dobra a powiedzcie mi bać sie tak tego nabiału ? Ze woda podskórne ITS itd czh skupić sie na redukcji byc na niej jakis czas a pozniej odciąć jakos ta wode z pod skóry ? Wcinać nabiał smialo czh lepiej bedzie nie jesc go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jakichś niewielkich ilosci nie musisz się obawiać, gdzieś jakiś sereke wiejski zjesz napijesz się kefiru.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokładnie kwestia ile go spożywasz są tacy co w diecie mają rozpisane twaróg kilka razy mleko do odzywek to oczywiscie wowczas za duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1482
Czyli jak dam sobie w dniu 400 g twarogu i melko tylko do kasy a odżywkę z woda to bedzie w porzadku tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
400g twarogu dziennie to już spore ilosci.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
dokladnie, poza tym sa dosc sprzeczne info na temat jakosci kazeinianu wapnia i jego funkcji w organizmie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokładnie prawie pół kilo twarogu to sporo , osobiscie zazwyczaj wskoczy mi jedna porcja (150-200g) gdzieś co 2 dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
u mnie podobnie, 2-3 razy w tygodniu kostka/pol sie pojawia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena transformacji 1,5 r.

Następny temat

Ginekomastia w wieku 18 lat

WHEY premium